برگزاری کارگاه آموزشی والدین آگاه در شهرستان بندرلنگه

رضا اوژند رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرلنگه با بیان اینکه خانواده رکن اصلی جامعه است عنوان کرد: توجه به نقش خانواده و آموزشی مهارت های زندگی و فرزند پروری و تربیت صحیح آنان توسط والدین از تهدیدات و آسیب های اجتماعی که ممکن است برای فرزندان پیش بیاید جلوگیری خواهد کرد. وی افزود: […]

رضا اوژند رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرلنگه با بیان اینکه خانواده رکن اصلی جامعه است عنوان کرد: توجه به نقش خانواده و آموزشی مهارت های زندگی و فرزند پروری و تربیت صحیح آنان توسط والدین از تهدیدات و آسیب های اجتماعی که ممکن است برای فرزندان پیش بیاید جلوگیری خواهد کرد.
وی افزود: اولین دوره آموزشی والدین آگاه با موضوع تنبیه و تشویق و نقش آن در تربیت فرزندان بصورت حضوری و برخط از درگاه اینستاگرامی کتابخانه راسخ گزیر برگزار که بیش از ۲۰۰نفر شرکت کننده ازسراسر استان از آن بهره مند شدند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطر نشان کرد: با توجه به تاثیر گذاری این دوره ها و استقبال خانواده ها و جهت ارتقا سطح آگاهی والدین و مربیان مهد کودک و مدارس این دوره ها بصورت مستمر در شهر بندر لنگه و روستاهای اطراف برگزار خواهد شد.