برگزاری کارگاه فرزند پروری به مناسبت هفته ملی کودک در مرکز ابوموسی

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون به نقل از  روابط عمومی اداره کل کانون هرمزگان، در این کارگاه آموزشی که ویژه ی مادران اعضا برگزار شد، بلاغی کارشناس شبکه بهداشت و درمان،  راهکارهایی در زمینه برخورد با فرزندان در هنگام بروز مشکلات ارائه کردند. وی از والدین خواست برای ایجاد ارتباط موثر با فرزندانشان تلاش […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون به نقل از  روابط عمومی اداره کل کانون هرمزگان، در این کارگاه آموزشی که ویژه ی مادران اعضا برگزار شد، بلاغی کارشناس شبکه بهداشت و درمان،  راهکارهایی در زمینه برخورد با فرزندان در هنگام بروز مشکلات ارائه کردند. وی از والدین خواست برای ایجاد ارتباط موثر با فرزندانشان تلاش کنند و همواره مثل یک دوست در کنار آنها باشند. این کار باعث می شود تا فرزندان کمتر در معرض آسیب ها قرار گیرند.

نجوا آزاد مربی مسوول مرکز با اعلام استمرار یافتن این کارگاه های آموزشی، هدف از برگزاری این برنامه ها را آگاهی دادن به مادران در خصوص چگونگی رفتار با فرزندان دانست و از مادران حاضردر جلسه خواست ضمن شرکت در این کارگاه ها در نحوه برخورد خود با فرزندانشان توجه بیشتری داشته باشند.

در پایان این کارگاه آموزشی، جلسه پرسش و پاسخ برگزار گردید و کارشناس شبکه بهداشت و درمان و مادران با آرامش و بردباری به سوالات مادران پاسخ گفت.