بهسازی بیش از ۶۰ هزار متر مربع فضای سبز در بندرعباس

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس از ساماندهی و بهسازی بیش از ۶۰ هزار متر مربع از مثلثی‌ها و لچکی‌های سطح شهر خبر داد. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون  ، مصطفی خادم در این ارتباط اظهار کرد: ترمیم و بازپیرایی فضاهای سبز به اندازه ایجاد آن دارای اهمیت است که […]

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس از ساماندهی و بهسازی بیش از ۶۰ هزار متر مربع از مثلثی‌ها و لچکی‌های سطح شهر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون  ، مصطفی خادم در این ارتباط اظهار کرد: ترمیم و بازپیرایی فضاهای سبز به اندازه ایجاد آن دارای اهمیت است که در همین راستا بهسازی و ساماندهی مثلثی‌ها و لچکی‌ها در دستور کار سازمان قرار گرفته است.
وی افزود: اجرای عملیات بهسازی بیش از ۶۰ هزار متر مربع از مثلثی‌ها که از ابتدای نیمه دوم سال آغاز شده و فاز نخست آن به پایان رسیده است.
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: طی این فاز از بهسازی فضاهای سبز، مثلثی‌های بلوار مادر، بلوار ساحلی، بلوار پردیس، اطراف میدان شهدا، چهار راه ۲۲ بهمن، میدان دفاع‌مقدس، بلوار امام‌سجاد(ع) و … انجام شده است.
خادم خاطرنشان کرد: عمده گیاهان کاشت شده شامل درختچه‌های گلدار شامل گل کاغذی، کاسیا، ختمی، درختان سایه‌دار شامل گل ابریشم، چریش و گیاهان پر کننده بومی شامل طفروسیا، وتی‌ورا، پرغ و غیره است.
این مقام مسئول با بیان اینکه رسیدگی به فضای سبز معابر علاوه بر ایجاد تغییر در چهره شهر، آرامش روانی را برای شهروندان به همراه دارد، اذعان کرد : شناسایی نقاطی که نیاز به ساماندهی و بهسازی دارند، همچنان در دستور کار سازمان قراردارد و شهروندان نیز چنانچه در این زمینه پیشنهادی دارند، می‌توانند به این سازمان اعلام کنند