به مناسبت اربعین حسینی ، نمایش ” تکه ای از آسمان ” در هرمزگان اجرا می شود

به همت دفتر تئاتر مردمی بچه های مسجد حوزه هنری هرمزگان ، نمایش ” تکه ای از آسمان ” به کارگردانی علی رحیمی شهواری و نویسندگی خالد رحیمی در حسینیه سیدالشهدا (ع) میناب اجرا می شود. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون  ، انوشیروان پیش دار رییس حوزه هنری استان ضمن اعلام این خبر افزود […]

به همت دفتر تئاتر مردمی بچه های مسجد حوزه هنری هرمزگان ، نمایش ” تکه ای از آسمان ” به کارگردانی علی رحیمی شهواری و نویسندگی خالد رحیمی در حسینیه سیدالشهدا (ع) میناب اجرا می شود.

WhatsApp Image 2019 10 16 at 07.33.44

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون  ، انوشیروان پیش دار رییس حوزه هنری استان ضمن اعلام این خبر افزود : واحد نمایش حوزه هنری هرمزگان تلاش دارد با اجرای عموم تئاتر در مکان های مذهبی و عمومی ، هنر تئاتر را به میان مردم برده و فرهنگ عاشورایی و ایثار و شهادت را ترویج نماید.
وی در ادامه اظهار داشت : نمایش تکه ای از آسمان هر ساله در شب اربعین حسینی (ع) با حضور بیش از ۳۰ نفر از هنرمندان نمایش استان اجرا می شود و تجربه سالهای گذشته نشان داده اجرای این گونه نمایش ها علاوه بر استقبال مردم، زمینه مناسبی را برای ورود جوانان هنرمند به این عرصه فراهم می کند .
پیش دار در پایان هدف از اجرای این نمایش را تعمیق معرفت دینی هنرمندان و مخاطبین و ترویج فرهنگ عاشورایی عنوان نمود.