به منظور کنترل قیمت ها ، گشت بازرسی قیمت اقلام خوراکی در روز ۲۱ ماه رمضان در حاجی آباد توسط جهاد کشاورزی

کنترل و نظارت بر قیمت اقلام خوراکی و ضروری مردم یکی از مهمترین وظایف سازمان جهاد کشاورزی می باشد که خوشبختانه در استان هرمزگان و در تمامی شهرستانهای این استان به خوبی این موضوع مهم در حال اجراست و بازرسان جهاد کشاورزی با توزیع کنندگان متخلف اقلام خوراکی برخورد قانونی خواهند کرد . در شهرستان […]

کنترل و نظارت بر قیمت اقلام خوراکی و ضروری مردم یکی از مهمترین وظایف سازمان جهاد کشاورزی می باشد که خوشبختانه در استان هرمزگان و در تمامی شهرستانهای این استان به خوبی این موضوع مهم در حال اجراست و بازرسان جهاد کشاورزی با توزیع کنندگان متخلف اقلام خوراکی برخورد قانونی خواهند کرد .

در شهرستان حاجی آباد نیز مهندس مهدی عباسپور ، مدیر  جهاد کشاورزی در شهرستان حاجی آباد ، نیر بصورت مداوم و مرتب فروشگاه های عرضه اقلام خوراکی زا به منظور کنترل قیمتهای فروش رصد می نماید.

در روز سوم اردیبهشت ماه که مصادف با روز بیست و یکم ماه رمضان بود و همچنین به علت سالروز شهادت مولای متقیان علی بن ابیطالب که در تقویم نیز روز تعطیل بود ، مهندس عباسپور با گشت کنترل قیمت ، در شهر حاجی آباد قیمتهای اقلام خوراکی را در چندین فروشگاه عرضه اقلام خوراکی رصد و کنترل نمود .

مهدی عباسپور ضمن تسلیت به مناسبت شهادت مولای شیعیان ، علی بن ابیطالب اظهار داشت ؛ رصد بازار و کنترل قیمتها فقط در روزهای غیر تعطیل اتفاق نمی افتد و ما موظف هستیم در روزهای تعطیل نیز بازار را کنترل کنیم که مردم  با اطمینان کامل اقلام خوراکی خود را خرید کنند ، لذا در کار ما تعطیلی وجود نخواهد داشت و بصورت روزانه قیمت در بازار کنترل می گردد .

وی همچنین خاطرنشان کرد ؛ مردم نیز باید با بازرسان جهاد کشاورزی همکاری لازم را داشته باند با مشاهده تخلف در گرانفروشی اقلام خوراکی و تره بار با موضوع را اطلاع بدهند .

۰۷۶۳۵۴۲۲۶۳۵

همچنین مردم شریف هرمزگان می توانند مراتب تخلف گرانفروشی را نیز از طریق شماره تلفن  ۱۳۵  تعزیرات حکومتی  اطلاع دهند .

بابک پارسا ////