به همت حوزه هنری هرمزگان ، روز خاطره «نجواهای سفید» روایت جانبازان شیمیایی و اعصاب و روان برگزار گردید.

به کوشش دفتر مطالعات و فرهنگ پایداری حوزه هنری هرمزگان و به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، روز خاطره «نجواهای سفید» روایت جانبازان شیمیایی و اعصاب و روان با حضور جمعی از رزمندگان ، ایثارگران و مسئولان استان در بندرعباس برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی حوزه هنری هرمزگان ، در صبح چهارمین روز […]

به کوشش دفتر مطالعات و فرهنگ پایداری حوزه هنری هرمزگان و به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، روز خاطره «نجواهای سفید» روایت جانبازان شیمیایی و اعصاب و روان با حضور جمعی از رزمندگان ، ایثارگران و مسئولان استان در بندرعباس برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی حوزه هنری هرمزگان ، در صبح چهارمین روز از هفته دفاع مقدس مراسم روز خاطره «نجواهای سفید» با موضوع روایت خاطرات جانبازان شیمیایی و اعصاب و روان استان هرمزگان به همت دفتر مطالعات و فرهنگ پایداری حوزه هنری هرمزگان در سالن جهاد کشاورزی برگزار شد.
در این مراسم انوشیروان پیش دار رییس حوزه هنری هرمزگان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و قدردانی از رشادت و جانفشانی رزمندگان و جانبازان هرمزگانی در دوران جنگ تحمیلی افزود : مهمترین رسالت هنر انقلاب معرفی انسانهایی است که از تمام سرمایه‌های مالی و جانی خویش برای حفظ اسلام گذشتند و وظیفه امروز ما نگهداری از آن همه سخاوت و مردانگی بوده و هست.

WhatsApp Image 2019 09 26 at 14.29.39
رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی هرمزگان با بیان اینکه با گذشت سالها از پایان جنگ ، همچنان دفاع مقدس ادامه دارد گفت: نباید فراموش کنیم که هرچه امروز داریم به واسطه پایمردی و دلاوری مردان و زنانی بوده که از سرمایه جان و مال خود گذشتند تا امروز سرمایه جان و مال مردم ایران زمین در سلامت و امنیت باشد.
در این مراسم ، اسحق پور، محمد شرفی، اسماعیل خاورنژاد و مراد هنرمند از جانبازان شیمیایی و اعصاب و روان استان هرمزگان ، به بازگویی خاطرات دوران دفاع مقدس و مجروحیت خود در مناطق جنگی مورد اصابت گازهای شیمیایی پرداختند و در ادامه حبیب الله میرزایی مدیر کل بنیاد حفظ و نشر آثار دفاع مقدس ، در خصوص فلسفه جنگ ، فداکاری و ایثار و از خودگذشتگی رزمندگان در دوران دفاع مقدس و نحوه اعزام این دلیرمردان به جبهه ها، نکات ارزشمندی را بازگو نمود .
گفتنی است مراسم روز خاطره «نجواهای سفید» با حضور جمعی از ایثارگران و جانبازان هرمزگانی در سالن جهاد کشاورزی برگزار شد و در پایان با اهدا لوح سپاس ، از جانبازان شیمیایی و اعصاب و روان تجلیل به عمل آمد.