تاکنون ۱۵ جلسه هماهنگی، بین واحدهای سازمان برگزار شده است.

رئیس نوسازی وتحول اداری سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: هماهنگی بین واحدها در راستای تبیین سیاستهای سازمان گام موثری در موفقیت و تسهیل امور در واحدهای سازمانی دارد. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، علاء الدین شهدادی اظهار داشت: جلسات شورای مدیران که با هدف هماهنگی در تبیین سیاستهای سازمان و تحقق […]

رئیس نوسازی وتحول اداری سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: هماهنگی بین واحدها در راستای تبیین سیاستهای سازمان گام موثری در موفقیت و تسهیل امور در واحدهای سازمانی دارد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، علاء الدین شهدادی اظهار داشت: جلسات شورای مدیران که با هدف هماهنگی در تبیین سیاستهای سازمان و تحقق برنامه عملیاتی سالیانه سازمان است، به صورت هفتگی برگزار می گردد.
دبیر شورای مدیران افزود: جلسات شورای مدیران با رویکرد اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال با حضور رئیس و معاونین و روسای ستادی و ادارات شهرستانها برگزار می شود تا ضمن اطلاع از آخرین اقدامات صورت گرفته، مشکلات واحدها توسط مدیران قسمتها بررسی و مرتفع می گردد.
شهدادی تصریح کرد: تاکنون ۱۵ جلسه شورای مدیران از ابتدای سال تاکنون برگزار شده که ماحصل آن ۲۴۰ مصوبه بود که ۱۵۰ مصوبه آن اجرایی و ۹۰ مصوبه در دست اجراست.