تبریک سال ۲۰۱۹ میلادی به فرماندهان و خدمه کشتی های خارجی در بندر شهید رجایی

جمعی از مسئولان و کارشناسان واحد دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان طی حرکتی نمادین با حضور روی کشتی های خارجی پهلو گرفته در بندر شهید رجایی، فرا رسیدن سال جدید میلادی را به فرماندهان و خدمه مسیحی کشتی ها تبریک گفتند. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، همزمان با نخستین روز […]

جمعی از مسئولان و کارشناسان واحد دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان طی حرکتی نمادین با حضور روی کشتی های خارجی پهلو گرفته در بندر شهید رجایی، فرا رسیدن سال جدید میلادی را به فرماندهان و خدمه مسیحی کشتی ها تبریک گفتند.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، همزمان با نخستین روز از سال ۲۰۱۹ میلادی، جمعی از مسئولان، کارشناسان دریایی و راهنمایان کشتی به نمایندگی از مجموعه مدیریتی بزرگترین بندر تجاری ایران، در فضایی صمیمی با فرماندهان، افسران و خدمه کشتی‌های خارجی دیدار کرده و هدایایی را به آنان تقدیم کردند.index

این برنامه نمادین که به همت روابط عمومی و واحد دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان اجرایی شد، طبق یک سنت مرسوم، همه ساله همزمان با عید کریسمس و آغاز سال جدید میلادی در بنادر بین المللی از جمله بندر شهید رجایی برگزار می‌شود و کاپیتان‌ها و افسران کشتی‌های خارجی حاضر در این بندر مورد میهمان نوازی قرار می‌گیرند.

فرماندهان و خدمه کشتی ها نیز در اظهارات خود از این اقدام مسئولان و کارکنان بندر شهید رجایی ابراز قدردانی کردند.

index1لازم به ذکر است، بندر شهید رجایی به عنوان بزرگ‌ترین و پیشرفته ترین بندر تجاری ایران محسوب می‌شود که با ظرفیت تخلیه و بارگیری سالانه بیش از ۱۰۰ میلیون تن کالا، هر ساله پذیرای حدود ۴۰۰۰ فروند انواع کشتی است.

یادآور می شود، مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان پیش از این طی پیامی به زبان انگلیسی فرا رسیدن عید کریسمس و جشن های آغاز سال ۲۰۱۹ میلادی را به عموم مسیحیان جهان، همه موحدان و حق پرستان دنیا بویژه دریانوردان تبریک گفته بود.

“بابک پارسا”