تبریک ماشاالله خنجی رئیس اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی شهرستان بستک، به مناسبت روز خبرنگار

تبریک ماشاالله خنجی رئیس اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی شهرستان بستک، به مناسبت روز خبرنگار جامعه بشری در طول تاریخ هزاران ساله خود، فراز و فرودهای فراوانی به خود دیده و هر بار به لطف گوهر دانایی و آگاهی، راه توسعه و تعالی خود را پرقدرت‌تر از گذشته پیموده است. در روزگاری که […]

تبریک ماشاالله خنجی رئیس اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی شهرستان بستک، به مناسبت روز خبرنگار

جامعه بشری در طول تاریخ هزاران ساله خود، فراز و فرودهای فراوانی به خود دیده و هر بار به لطف گوهر دانایی و آگاهی، راه توسعه و تعالی خود را پرقدرت‌تر از گذشته پیموده است.
در روزگاری که طوفان سهمگین حوادث، کام جهانیان را تلخ کرده است، مجاهدان عرصه خبر و هنر می‌کوشند تا شعله ایمان و امید به آینده درخشان رو به خاموشی نگذارد.
روایت تلاش ایثارگرانه و خستگی‌ناپذیر مدافعان سلامت در این روزهای پرخطر، رسالتی عظیم است که به دستان هنرمند، چشمان بیدار و قلم‌های شورآفرین خبرنگاران و اصحاب رسانه جامه عمل می‌پوشاند و این ایثارها و ازخودگذشتگی‌ها را در دفتر تاریخ این مرز پرگهر ثبت می‌کند.
از میان این رنج و دشواری، آن‌چه در خاطره‌ها می‌ماند شور و نشاطی است که به همت سفیران امید و آگاهی، در کالبد جامعه ما دمیده می‌شود و آینده‌ای روشن را برای مردم عزیز ما نوید می‌دهد.
اینجانب ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار بویژه شهید صارمی که ۱۷ مرداد به مناسبت شهادت ایشان به نام خبرنگار نام‌گذاری شده است، این روز فرخنده را به فعالان عرصه خبر در استان و همه رسانه ها سطح شهرستان نماینده صدا سیمای شهرستان و استان ، علی الخصوص رسانه هایی که دربحث اطلاع رسانی خبرهای این اداره مارا همراهی میکنند تبریک می‌گویم و صمیمانه از زحمات تمامی اصحاب رسانه که پرچم امیدآفرینی را در این روزهای حساس تاریخ کشور افراشته نگاه داشته‌اند، قدردانی می‌کنم.

ماشاالله خنجی ؛ رئیس اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی شهرستان بستک

 

بابک پارسا ///