تجلیل از مدیر عامل پالایش نفت لاوان در اجلاس سراسری مدیران برتر و ارزش آفرین

اجلاس سراسری تجلیل از مدیران برتر و ارزش آفرین ملی در تحول و توسعه کسب و کارهای ایران با رویکرد معرفی چهره های نامی صنعت و اقتصاد کشور با حضور مدیران برگزیده بخش‌های دولتی و خصوصی در حوزه صنعت ، تجارت و صادرات ، نمایندگان محترم مجلس  و اساتید برجسته دانشگاه در مرکز همایش‌های بین‌المللی […]

اجلاس سراسری تجلیل از مدیران برتر و ارزش آفرین ملی در تحول و توسعه کسب و کارهای ایران با رویکرد معرفی چهره های نامی صنعت و اقتصاد کشور با حضور مدیران برگزیده بخش‌های دولتی و خصوصی در حوزه صنعت ، تجارت و صادرات ، نمایندگان محترم مجلس  و اساتید برجسته دانشگاه در مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از؛ روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پالایش نفت لاوان، بر اساس ارزیابی های انجام شده و بررسی امتیازات کسب شده در دبیرخانه اجلاس ، تندیس مدیران  برتر و ارزش آفرین ملی در این مراسم به آقای مهندس اخباری مدیر عامل شرکت پالایش نفت لاوان و همچنین آقای مهندس ترابی مدیر بازرگانی این شرکت اهداء گردید.

توسعه کسب و کار در فضای ملی و بین المللی، اهمیت مدیریت استراتژیک در کسب و کارها، نقش مهارت، خلاقیت و نوآوری در توسعه کسب و کار و اقدامات ابتکاری مدیران در حوزه بازاریابی و فروش از جمله اهداف، رویکردها و محورهای ارزیابی برای انتخاب مدیران برتر در این اجلاس سراسری عنوان شده است.

از دیگر محورهای ارزیابی مدیران در این اجلاس می توان به کارآفرینی، خلاقیت، استفاده از تکنولوژی برتر و بومی سازی، قابلیت تجاری سازی و خلق ثروت اشاره کرد.

نتایج بررسی ها و ارزیابی های اعلام شده در این اجلاس ، بیانگر همت و اراده استوار مدیران شرکت پالایش نفت لاوان در مسیر دستیابی به شاخص های توسعه و تحقق استراتژی های مورد توجه در صنایع برتر کشور است.

 

بابک پارسا ///

256089 orig