د. خرداد ۲۴ام, ۱۴۰۰

تعویض پوشش ۱۰ کیلومتر از خط بندرعباس – رفسنجان در کمتر از ۵ ماه

 

پروژه ده کیلومتر تعویض پوشش خط ۲۶اینچ حدفاصل روستای سرچاهان در کمترین زمان ممکن به اتمام رسید.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون  ؛ رئیس خوردگی فلزات منطقه گفت : با توجه به وسعت پروژه و اهمیت آن زمان مناسب برای اجرای این پروژه یک سال برآورد شد که با تلاش شبانه روزی پرسنل واحد خوردگی فلزات و حمایت های مسئولین منطقه ، این پروژه کمتر از۵ماه به اتمام رسید که در بین پروژه های مشابه شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت یک رکورد به حساب می آید.

صحبت الله کاویانی خاطرنشان کرد: در طول اجرای عملیات، وجود نقاط زیادی با میزان خوردگی بالا، کار را سخت تر می کرد که که با تلاش و تعامل واحدهای خوردگی و تعمیرات خط ، پروژه به خوبی از این مسیر عبور کرد و با رعایت اصول استاندارهای مرتبط، رکورد کمترین زمان ممکن جهت تعویض پوشش را حفظ نمودو پیش رفت.

کاویانی ادامه داد : در مدت اجرای پروژه بازدیدهای مختلف مدیر و معاون فنی و بازرس فنی به منظور بالا بردن شرایط کیفی و کمی پروژه به طورت مستمر انجام شد.

وی اضافه کرد : دراین پروژه بیشتر از ۷۵۰۰۰ متر مکعب عملیات خاکبرداری ، حدود ۱۰۰۰۰ متر تعویض پوشش، حدود ۹۵ نقطه ترمیم خوردگی شامل ۴۵ نقطه جوشکاری با نیم لوله و ۵۵ نقطه ترمیم با کامپوزیت در قطعاتی از  ۴ متر تا ۱ متر صورت گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *