تقدیر از شهرداران برتر محیط زیستی استان هرمزگان به مناسبت هفته محیط زیست

این تقدیر توسط مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری   و مدیر کل حفاظت محیط زیست هرمزگان انجام شد به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون حبیب مسیحی تازیانی مدیر کل حفاظت محیط زیست هرمزگان بیان کرد : تقدیر از شهرداران نمونه محیط زیستی با همکاری دفتر امور شهری و شوراهای استانداری فراخوان شهردار نمونه […]

این تقدیر توسط مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری   و مدیر کل حفاظت محیط زیست هرمزگان انجام شد

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون

حبیب مسیحی تازیانی مدیر کل حفاظت محیط زیست هرمزگان بیان کرد : تقدیر از شهرداران نمونه محیط زیستی با همکاری دفتر امور شهری و شوراهای استانداری فراخوان شهردار نمونه ی محیط زیستی را در استان هرمزگان برگزار نمودند . که در این فراخوان از بین مستندات ارسالی شهرداران پس از بررسی نظر کارشناسی داوران اسامی شهرداریها ی منتخب به شرح ذیل می باشد.

کسب رتبه برتر : شهردار بندر خمیر ، شهرداری جناح و شهرداری بندرکنگ

کسب رتبه شایسته تقدیر : شهرداری حاجی آباد ، شهرداری بندرعباس و شهرداری سیریک

گفتنی  : از این ۶ شهردار منتخب محیط زیستی شهرداریها، در روز یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ توسط معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان تقدیر شد.

 

متن این تقدیر به شرح ذیل میباشد

 

شهردار محترم

 

رشد و توسعه محیط زیست در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون تلاش های گسترده و زحمات ارزشمند کسانی است که دانش و تخصص خود را سرمایه قرار دادند تا محیط زیست و فرهنگ حفاظت از آن ارتقاء روز افزون یابد.

همت والای شما در انجام فعالیتهای محیط زیستی ستودنی است. از اینرو جنابعالی در فراخوان شهرداران نمونه محیط زیستی موفق به کسب رتبه برتر شده اید.

امید است، در پرتو الطاف بی کران الهی و کوشش های مجدانه شما ، شاهد موفقیت شما و شکوفایی و بالندگی میهن اسلامی در همه ی عرصه ها به خصوص ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست باشیم.

رضا مدرس

معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان