تقدیر استاندار هرمزگان و فرماندار پارسیان از مدیرعامل آبفای هرمزگان

استاندار هرمزگان و فرماندار پارسیان از تلاش های مدیرعامل آبفای هرمزگان در جریان سیل اخیر غرب هرمزگان تقدیر کردند. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، رضاپور فرماندار پارسیان با حضور در آبفای هرمزگان با اهدای لوح تقدیر که به امضای “فریدون همتی” استاندار هرمزگان رسیده است، از امین قصمی مدیرعامل آب و فاضلاب هرمزگان […]

استاندار هرمزگان و فرماندار پارسیان از تلاش های مدیرعامل آبفای هرمزگان در جریان سیل اخیر غرب هرمزگان تقدیر کردند.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، رضاپور فرماندار پارسیان با حضور در آبفای هرمزگان با اهدای لوح تقدیر که به امضای “فریدون همتی” استاندار هرمزگان رسیده است، از امین قصمی مدیرعامل آب و فاضلاب هرمزگان تقدیر کرد.

در لوح تقدیر استاندار هرمزگان به مهندس قصمی مدیرعامل آبفای هرمزگان آمده است:

“به راستی پویایی، ترقی و تعالی جامعه اسلامی مدیون انسان های فرهیخته، خردمند و متعهدی است که همواره خرسندی حق تعالی را سرلوحه همت خویش قرار داده اند.

 بدین وسیله است تلاش و اهتمام ارزنده و مستمر جنابعالی جهت همکاری در راستای کمک رسانی به سیل زدگان آذر ۹۸ و انجام اقدامات اضطراری در مدیریت سیلاب بی‌سابقه شهرستان پارسیان تشکر و قدردانی می نمایم.

امید است در پرتاب الطاف الهی و عنایت توجهات حضرت ولی عصر(عج) و تحت هدایت های حکیمانه و مدبرانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) شاهد توفیق روز افزون جنابعالی در راستای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشید

“بابک پارسا”