توقیف قایق حامل بیش از ۳میلیارد کالای قاچاق در بندرعباس

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از توقیف یک فروند قایق حامل بیش از ۳میلیارد ریال کالای قاچاق در سواحل شهر بندرعباس خبر داد. سرهنگ”حسین دهکی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر اظهار داشت: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از توقیف یک فروند قایق حامل بیش از ۳میلیارد ریال کالای قاچاق در سواحل شهر بندرعباس خبر داد.

سرهنگ”حسین دهکی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر اظهار داشت: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به نام سال “رونق تولید ” نامگذاری شده و دشمنان در جنگ اقتصادی علیه مردم ایران اسلامی از هیچ کوششی دریغ نمی کنند، مرزبانان استان هرمزگان با تشدید کنترل مرزهای آبی و اشراف اطلاعاتی و طی یک عملیات، موفق به توقیف شناور باری و کشف کالای قاچاق شدند.

وی در ادامه تصریح کرد: مرزبانان در بازرسی از شناور توقیفی، ۱۳دستگاه ماشین لباسشویی،۱۰دستگاه جاروبرقی،۴۰دستگاه پنکه سقفی و یک هزارو ۱۰۰متر تور ماهیگیری قاچاق کشف کردند.

این مقام ارشد مرزبانی در استان با اشاره به دستگیری ۲ قاچاقچی، تصریح کرد: براساس نظر کارشناسان، ارزش ریالی کالا های مکشوفه ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان گفت: برای مبارزه با پدیده شوم قاچاق کالا باید حرکت های انقلابی ، قاطع و جهادی در مقابله با مخلان اقتصادی داشته باشیم.

“بابک پارسا”