توقیف موتورلنج صیادی با ۶۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در بندرعباس

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، جانشین مرزبانی استان هرمزگان از توقیف یک فروند موتورلنج صیادی حامل ۶۰ هزار لیتر سوخت قاچاق و دستگیری ۳ قاچاقچی در بندرعباس خبر داد. سرهنگ”عبدالله لشکری” در تشریح این خبر، اظهار کرد: دریابانان شهرستان بندرعباس با انجام اقدامات اطلاعاتی، از سوخت گیری غیرمجاز یک فروند موتورلنج صیادی در […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، جانشین مرزبانی استان هرمزگان از توقیف یک فروند موتورلنج صیادی حامل ۶۰ هزار لیتر سوخت قاچاق و دستگیری ۳ قاچاقچی در بندرعباس خبر داد.

سرهنگ”عبدالله لشکری” در تشریح این خبر، اظهار کرد: دریابانان شهرستان بندرعباس با انجام اقدامات اطلاعاتی، از سوخت گیری غیرمجاز یک فروند موتورلنج صیادی در اسکله “لافت” مطلع شدند و اقدامات لازم برای توقیف آن را آغاز کردند.

وی افزود: مرزبانان با کنترل اطلاعاتی، موفق شدند موقعیت شناور را در اسکله شناسایی و در یک اقدام ضربتی شناور را توقیف کنند.

جانشین مرزبانی استان هرمزگان با اشاره به دستگیری ۳ متهم و توقیف یک فروند شناور، خاطرنشان کرد: در بازرسی از شناور توقیفی، ۶۰ هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل ، ۳ دستگاه موتور پمپ و ۵۰ متر شیلنگ انتقال سوخت به ارزش ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کشف شد.

“بابک پارسا”