توقیف ۱۸ عدد تخته ترال، ۸دستگاه تور ترال و ۱۸۰ طاقه تور منوفلامنت

در راستای مبارزه با صید غیر مجاز و خارج از فصل حلوا سفید محقق شد: توقیف ۱۸ عدد تخته ترال، ۸دستگاه تور ترال و ۱۸۰ طاقه تور منوفلامنت سرپرست یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات هرمزگان از توقیف ۱۸ عدد تخته ترال، ۸دستگاه تور ترال و ۱۸۰ طاقه تور منوفلامنت در راستای مبارزه با صید غیر […]

در راستای مبارزه با صید غیر مجاز و خارج از فصل حلوا سفید محقق شد:

توقیف ۱۸ عدد تخته ترال، ۸دستگاه تور ترال و ۱۸۰ طاقه تور منوفلامنت

سرپرست یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات هرمزگان از توقیف ۱۸ عدد تخته ترال، ۸دستگاه تور ترال و ۱۸۰ طاقه تور منوفلامنت در راستای مبارزه با صید غیر مجاز و خارج از فصل ماهی حلوا سفید خبر داد.

51b46190 df31 488e ae8e a06165ec7964

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از روابط عمومی شیلات هرمزگان،سروان مهرداد رامش جان با بیان این خبر تصریح کرد: این میزان توقیفات پیرو تاکید مدیر کل شیلات هرمزگان بر مقابله با صید غیر مجاز به ویژه ترال و پرساین غیر مجاز و با تلاش پایگاه حفاظت منابع آبزیان شهرستان بندرعباس و قشم صورت گرفت.

وی افزود: این عملیات گسترده طی دو روز و در منطقه دوستکو، کانی(قشم) و بندرعباس انجام شد.

789623 444

رامش جان تصریح کرد: کلیه توقیفات پس از تشکیل پرونده به کمیسیون  تخلفات شیلات هرمزگان و یا  برحسب نیاز به دستگاه قضا معرفی شده اند.

وی تاکید کرد: شماره تلفن  ستاد یگان استان۰۷۶۳۳۳۳۱۴۳۴ آماده دریافت هر گونه اخبار و اطلاعات در راستای صید و صیادی و خدمات رفاهی به جامعه صیادی است.

 

بابک پارسا ///