تکریم و معارفه رؤسای سابق و جدید دادگستری جزیره کیش

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون رییس قوه قضاییه با صدور حکمی ‘یاسین مطهری زاده’ را به عنوان رییس جدید دادگستری جزیره کیش منصوب کرد. طی مراسمی که با حضور علی صالحی رییس کل دادگستری استان هرمزگان، امام جمعه کیش و جمعی از مسوولان قضایی و اجرایی ، یاسین مطهری زاده به عنوان رییس جدید […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون

و۲

و۱

رییس قوه قضاییه با صدور حکمی ‘یاسین مطهری زاده’ را به عنوان رییس جدید دادگستری جزیره کیش منصوب کرد.

طی مراسمی که با حضور علی صالحی رییس کل دادگستری استان هرمزگان، امام جمعه کیش و جمعی از مسوولان قضایی و اجرایی ، یاسین مطهری زاده به عنوان رییس جدید دادگستری جزیره کیش معرفی و منصوب شد.

رییس کل دادگستری استان هرمزگان در این مراسم گفت: برای ارتقای کمی و کیفی دستگاه قضایی در جزیره کیش تلاش می کنیم.

علی صالحی افزود: سعی داریم تا روند توسعه و پیشرفت عملکرد دادگستری جزیره کیش با سرعت بیشتری تداوم یابد.

وی همچنین تأکید کرد: ضرورت دارد مسؤولان و کارکنان دادگستری کیش در پرتو عزم و مدیریت جهادی برای شکوفایی اقتصادی کشور و رفع موانع و همچنین احقاق حق و اجرای دقیق احکام بستر فعالیت های خرد و کلان اقتصادی و حمایت از سرمایه گزاری مشروع را فراهم کنند.

در انتهای این مراسم ،با اهدای لوح سپاس از زحمات محمد شنبه زاده رئیس سابق دادگستری جزیره کیش تقدیر شد و با قرائت حکم آیت الله رئیسی رئیس قوه قضائیه ، یاسین مطهری زاده به عنوانرئیس شعبه اول دادگاه عمومی (حقوقی) و رییس جدید دادگستری جزیره کیش معرفی گردید.

در متن حکم انتصاب یاسین مطهری زاده از سوی آیت الله رئیسی آمده است:

امید است با در نظر داشتن اهمیت امر قضا و مسئولیت های سنگین ناشی از آن ، اجرای عدالت اسلامی و رسیدگی به محرومین و ستم دیدگان و حمایت از حقوق مشروع مردم را سرلوحه کار خود قرار داده و در انجام وظایف الهی با رعایت دقیق موازین شرعی و قانونی و همراه با سرعت لازم موفق و مؤید باشید / سید ابراهیم رئیسی ؛ رئیس قوه قضائیه

گفتنی است : محمد شنبه زاده ربیس سابق دادگستری کیش نیز در حکمی به سمت مستشار دادگاه تجدید نظر استان هرمزگان منصوب شد.

گفتنی است، حضور در یادمان شهدای جزیره کیش و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان انقلاب اسلامی، دیدار با امام جمعه ، روحانیون ، علمای تشیع و تسنن و مسئولین اجرایی و خانواده معظم شهدا دیگر برنامه‌های رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در جریان بازدید از جزیره کیش را به خود اختصاص می داد.