ثبت نام در جشنواره امتنان از کارگران و واحدهای تولیدی

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: ثبت نام در سی ویکمین جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه استان از ۲۰ مهرماه امسال آغاز می شود. “کیامرث برخورداری” با اشاره به اینکه زمان ثبت نام در این جشنواره برای جامعه هدف از […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: ثبت نام در سی ویکمین جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه استان از ۲۰ مهرماه امسال آغاز می شود.
“کیامرث برخورداری” با اشاره به اینکه زمان ثبت نام در این جشنواره برای جامعه هدف از ۲۰ مهر تا ۲۰ آبانماه است، افزود: کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه استان می‌توانند با مراجعه به سامانه اینترنتیhttp://emtenan.mcls.gov.ir نسبت به انجام فرایند ثبت نام اقدام کنند.
وی اظهارداشت: جشنواره امتنان، هر ساله با هدف تجلیل از کارگران، گروههای کاری و واحدهای نمونه در سه مرحله مقدماتی، استانی و کشوری و در سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی در راستای شناسایی و تجلیل از نیروهای کار مولد، متخصص، مخترع، مبتکر و همچنین اشاعه فرهنگ استفاده از فکر جمعی در میان کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه استان برگزار می شود.