جانشین برزیلی قایدی معطل فدراسیون فوتبال

مهاجم برزیلی فصل گذشته فولاد با استقلال توافق کرده اما باید مجوز جذب خارجی‌ها از فدراسیون صادر شود.   یکی از بازیکنان مد نظر فرهاد مجیدی برای تقویت خط حمله تیمش لوسیانو پریرا مهاجم توانمند برزیلی است. پریرا که در برزیل به «شیمبا» معروف است، طی سال های گذشته در فوتبال ایران و در تیم […]

مهاجم برزیلی فصل گذشته فولاد با استقلال توافق کرده اما باید مجوز جذب خارجی‌ها از فدراسیون صادر شود.

 

یکی از بازیکنان مد نظر فرهاد مجیدی برای تقویت خط حمله تیمش لوسیانو پریرا مهاجم توانمند برزیلی است. پریرا که در برزیل به «شیمبا» معروف است، طی سال های گذشته در فوتبال ایران و در تیم های مختلف لیگ برتر توپ زده است. او سال گذشته را در فولاد خوزستان سپری کرد و عملکرد خوبی هم داشت و حالا با مسئولان استقلال توافقاتی داشته است.

طی روزهای گذشته مدیربرنامه های شیمبا با مدیران باشگاه استقلال جلساتی را برگزار کرده که این جلسات نتایج خوبی هم برای استقلالی ها داشته است.

یکی از موضوعاتی که استقلالی ها روی آن در پروسه جذب شیمبا تاکید داشتند امضای قرارداد ریالی است که با توجه به رقم پیشنهادی به این بازیکن ظاهرا این مساله نیز حل شده و حالا شیمبا و مدیربرنامه هایش مشکلی با امضای قرارداد ریالی هم دارند.
از طرف دیگر توافقات خوبی میان استقلال و مدیربرنامه های بازیکنان برزیلی صورت گرفته و اگر مشکل خاصی پیش نیاید او قراردادش را امضا خواهد کرد.

شیمبا بعد از فینال جام حذفی برای استراحت به برزیل سفر کرده و هنوز به ایران برنگشته است. در این خصوص مدیربرنامه های او مسائل مربوط به مذاکره با استقلال را در تهران پیش برده و احتمالا طی روزهای آینده با بازگشت مهاجم ۳۶ ساله برزیلی به ایران قرارداد نهایی امضا شود.

در کنار این مسائل اما یک موضوع مهم هم وجوددارد که باعث شده که هنوز قراردادی مابین طرفین امضا نشود. اگرچه شهاب عزیزی خادم رییس فدراسیون فوتبال طی ماه‌های گذشته بارها اعلام کرده که قانون منع جذب بازیکن و مربی خارجی درلیگ بیست و یکم لغو می‌شود اما مصوبه رسمی هیات رییسه فدراسیون در این خصوص هنوز صادر نشده است.