جراره ،رئیس شورای شهر بندرعباس:خدمات دهی مناسب به شهروندان در هنگام وقوع بلایای طبیعی در اولویت کاری شهرداری باشد.

رئیس شورای شهر بندرعباس:   خدمات دهی مناسب به شهروندان در هنگام وقوع بلایای طبیعی در اولویت کاری شهرداری باشد.   به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از ؛روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس ، فاطمه جراره رئیس شورا در سیزدهمین جلسه علنی شورای شهر بندرعباس ضمن عرض تسلیت درگذشت آقای بهادری […]

رئیس شورای شهر بندرعباس:

 

خدمات دهی مناسب به شهروندان در هنگام وقوع بلایای طبیعی در اولویت کاری شهرداری باشد.

 

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از ؛روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس ، فاطمه جراره رئیس شورا در سیزدهمین جلسه علنی شورای شهر بندرعباس ضمن عرض تسلیت درگذشت آقای بهادری همکار شهرداری و تبریک هفته بسیج گفت: بسیجی کسی است که بی منت جان خود را  در راستای پاسداری از اسلام فدا می کند.

 

فاطمه جراره بیان داشت: باید آموزش های لازم در خصوص مواجهه با هر گونه بلایای طبیعی خصوصا زلزله به مردم داده شود تا به هنگام وقوع زلزله مردم به کمک بیایند و شاهد آسیب دیدگی های کمتری باشیم.

 

رئیس شورای شهر بندرعباس اظهار کرد: مقاوم سازی ساختمان های شهر بندرعباس از ضروریات است و شهرداری قبل از اجرای پروژه ها باید مطالعات دقیقی انجام دهد که موقعیت اجرای پروژه بر روی گسل زلزله نباشد.

 

فاطمه جراره تصریح کرد: از شهرداری و مدیریت بحران درخواست داریم اگر مسیر های گسل زلزله در شهر بندرعباس را شناسایی کرده اند، قبل از صدور پروانه های ساختمانی مطالعات آن انجام شود.

 

وی عنوان کرد: شهرداری تا قبل از وقوع هرگونه بحران احتمالی، کمبود تجهیزات خود را به شورا اعلام تا نسبت به تامین بودجه آن اقدام شود و این آمادگی باید در شهرداری وجود داشته باشد تا در ساعات اولیه وقوع زلزله بتوانند خدمات دهی مناسبی را به شهروندان ارایه دهند.

 

فاطمه جراره گفت: ما متوجه شدیم در اجرای پروژه ها در محدوده امامزاده پنجعلی مطالعات دقیقی صورت نگرفته  و بسیاری از پروژه‌های شهرداری به آن مسیر کشیده شده است.

 

وی تصریح کرد: سلامت شهروندان اولویت اول ما است و نداشتن ماشین‌آلات و تجهیزات توسط شهرداری برای مواقع اضطراری بسیار نگران‌ کننده و لازم است مشکلات در این زمینه فورا به شورا اعلام تا نسبت به رفع آن تصمیمات لازم اتخاذ گردد.

 

رئیس شورای شهر بندرعباس در پایان گفت: اعضای شورای ششم و شهردار جدید بندرعباس با دغدغه ای که دارند همکاری لازم را با مدیریت بحران استانداری و سایر ارگانها برای رفع مشکلات شهر بندرعباس خواهند داشت.

 

 

مهسا پارسا///