جلوگیری از خروج ۱۳۶ هزار لیتر سوخت قاچاق در میناب

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، جانشین مرزبانی استان هرمزگان از کشف ۱۳۶ هزار لیتر سوخت قاچاق در مرزهای دریایی این شهرستان خبر داد. سرهنگ “عبداله لشکری” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر، اظهار داشت: مرزداران با اشراف اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان مبنی بر انتقال مقادیری سوخت […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، جانشین مرزبانی استان هرمزگان از کشف ۱۳۶ هزار لیتر سوخت قاچاق در مرزهای دریایی این شهرستان خبر داد.

سرهنگ “عبداله لشکری” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر، اظهار داشت: مرزداران با اشراف اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان مبنی بر انتقال مقادیری سوخت قاچاق به وسیله چند فروند شناور سبک که محموله سوخت را در محفظه های پلاستیکی معروف به مشک بارگیری کرده بودند، مطلع شدند و موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: مرزبانان با به کارگیری تدابیر لازم و انجام اقدامات اطلاعاتی، شناورهای سبک  حامل سوخت را در آب‌های خلیج فارس مشاهده کردند.

جانشین مرزبانی استان هرمزگان تصریح کرد: قاچاقچیان که با مشاهده ماموران غافلگیر شده بودند با پاره کردن طناب‌های یدک مشک، از محل متواری شدند .

سرهنگ لشکری خاطرنشان کرد: مرزبانان در بازرسی دقیق از محل درگیری، موفق به کشف ۱۳۶ هزار لیتر سوخت قاچاق (گازوئیل) جاساز شده در مشک، به ارزش ۹ میلیارد و ۶۲۵ میلیون ریال شدند.

“بابک پارسا”