ج. خرداد ۲۸ام, ۱۴۰۰

حضور ائمه جمعه اهل سنت وتشیع شهرستان سیریک در دومین روزاز برگزاری اولین کار گاه تدوین برنامه مدیریت جامع زیست بومی تالاب بین المللی دلتای رود گز وحرا

در دومین روزاز این کارگاه اهداف راهبردی برنامه مدیریت تالاب و موضاعات اصلی و اولویت دار مورد بحث قرار گرفت

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون

در دومین روز از اولین کار گاه تدوین برنامه جامع زیست بومی تالاب بین المللی دلتای رود گز وحرا که در سالن اجتماعات فرماتداری شهر ستان سیریک برگزار شد در ابتدای کارگاه مذکور دکتر اسماعیلی امام جمعه اهل سنت آن شهر ستان ضمن خوشامدگویی به مدعوین ، یکی از تاثیرگذارترین عامل در حل مشکلات را همفکری دستگاه و جوامع دانست وی در این خصوص به آیات قران کریم اشاره کرد. وی تلاش همه مسئولین مرتبط را دربرای  تدوین یک برنامه منسجم مدیریت تالاب  با توجه به  پناسیل عظیم زیست محیطی وگردشگری آن خواستار شد.

در بخش دوم این  برنامه  حجت الاسلام و المسلمین حیدری امام جمعه شهرستان سیریک ضمن حضور دراین کارگاه ، ضمن ابراز خرسندی از حضور و تلاش های مجددانه مسئولین در برگزاری اولین کار گاه تدوین برنامه مدیریت زیست بومی تالاب آذینی ، اطلاع رسانی  و آموزش های لازم زیست محیطی را برای هرچه بهتر آگاهی جامعه را خواستار گردید.

 وی افزود : ما آمادگی لازم را برای انجام این مهم را داریم . حضور فعال مردم در مراسمات مختلف خود فرصتی است تا بتوان به اهمیت مسئله محیط زیست که به واقع یک سرمایه خدادادی است بپردازیم .

                                                                                                                

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *