حضور قایدی در شباب الاهلی منتفی شد/ قایدی شاید در استقلال بماند

حضور مهدی قایدی در تیم شباب الاهلی امارات منتفی شد و احتمال ماندن او در استقلال قوت گرفت   به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون به نقل از؛”ورزش سه”، طی روزهای گذشته بحث انتقال مهدی قایدی به شباب الاهلی امارات یکی از داغ ترین سوژه های نقل و انتقالاتی فوتبال ایران بوده است. مهاجم آبی […]

حضور مهدی قایدی در تیم شباب الاهلی امارات منتفی شد و احتمال ماندن او در استقلال قوت گرفت

 

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون به نقل از؛”ورزش سه”، طی روزهای گذشته بحث انتقال مهدی قایدی به شباب الاهلی امارات یکی از داغ ترین سوژه های نقل و انتقالاتی فوتبال ایران بوده است. مهاجم آبی ها که تا سال ۱۴۰۲ با استقلال قرارداد دارد، با پیشنهادهایی از تیم های خارجی مواجه شده اما جدایی او منوط به رضایت باشگاه ایرانی است.

از اینرو مسئولان استقلال نیز به دنبال آن بودند تا از انتقال قایدی درآمدزایی کنند و در شرایطی که با مشکلات مالی متعددی دست و پنجه نرم می کنند، از پولی که به دست می آورند در جاهای دیگر هزینه کنند.

از این رو با توجه به اینکه پیشنهاد مالی شباب الاهلی امارات از تمام تیم های خارجی خواهان قایدی بهتر بود، مدیران استقلال با اماراتی ها وارد مذاکره شدند. احمد مددی مدیرعامل استقلال که این روزها برای بازدید از امکانات کمپ الوصل امارات برای برپایی اردو به دوبی سفر کرده، مذاکراتی را با مدیران باشگاه شباب الاهلی داشت

1400041523110237723158834

در این خصوص روز گذشته آخرین دور مذاکرات میان استقلال و شباب الاهلی انجام شدکه حالا گفته می‌شود توافقی حاصل نشده است. در این خصوص انتظار می‌رفت که با توجه به پیشنهاد رضایتنامه دو میلیون دلاری به استقلال مسئولان باشگاه ایرانی با جدایی قایدی و رفتنش به امارات موافقت کنند اما حالا اخباری در رسانه‌های اماراتی وجود دارد که این موضوع منتفی شده است.

رسانه اسپورت امارات در این خصوص نوشته است: «مذاکرات شباب الاهلی با بازیکن استقلال ایران به شکست انجامید و شباب الاهلی پرونده جذب بازیکن خارجی را دوباره باز خواهد کرد.»

این رسانه البته ادعا کرده الغرافه قطر یا آ.ا.ک آتن یونان مقصد قایدی خواهد بود که به نظر نمی‌رسد این اتفاق هم رخ بدهد.

4585064

این در شرایطی است که برخی خبرنگاران امارات امروز صبح از توافق میان استقلال و شباب الاهلی خبر داده بودند اما حالا خبر جدیدی رسیده که ظاهرا دو طرف به نتیجه نرسیدند و مذاکرات شان به شکست انجامیده است.

حال باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده چه اتفاقات جدیدی درباره قایدی رخ می‌دهد. در شرایطی که به نظر می‌رسد حضور قایدی در شباب الاهلی به طور کامل منتفی شده باشد، احتمال دارد پرونده لژیونرشدن قایدی بسته شود.

موضوع اصلی اما بحث درآمدزایی استقلال از انتقال قایدی است که اگر رقم خوبی از تیم جدید این بازیکن دریافت کنند می توانند بسیاری از مشکلات مالی خود را حل کنند.