حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در جزیره هرمز

علی سلاجقه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و هیات همراه ،  در ادامه سفر یکروزه خود به استان هرمزگان ، وارد جزیره هرمز شد . وی در بدو ورود به آن جزیره  مورد استقبال مقامات آن جزیره قرار گرفت و در گلزار شهدا حضور یافت. وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره […]

علی سلاجقه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و هیات همراه ،  در ادامه سفر یکروزه خود به استان هرمزگان ، وارد جزیره هرمز شد .
وی در بدو ورود به آن جزیره  مورد استقبال مقامات آن جزیره قرار گرفت و در گلزار شهدا حضور یافت. وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بر سر مزار شهید محیط بان پرویز هرمزی حضور یافت  .
سپس ضمن در منزل محیط بان شهید هرمزی حضور یافت وبا خانواده آن شهید والامقام دیدار کرد . در دیدار معاون رئیس جمهور و ریاست سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه : مامدیون خون هستیم و همه هستی و زندگی مان از انها می باشد زیرا اگر آنها نبودند اکنون کشور و جامعه در این موقعیت کنونی نبود ، امروز کشور ما با پیشرفت های علمی نظامی و سایر موضوعات مختلف هیمنه کشورهایی که خود را ابرقدرت میدانستند تضعیف شده است  که این خود به برکت خون شهدای عزیرمان می باشد .
وی در گفتگو با فرزندان شهید والامقام پرویز هرمزی افزود: خداوند را شاکریم که فرزندان به این نیکی از آن شهید به جامانده است که این خود نعمتی است بس عظیم و ما خود را مدیون و خدمتگزار خانواده معزز شهدا می دانیم .
در پایان این دیدار لوح تقدیری از سوی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست تقدیم خانواده شهید والامقام شهید هرمزی شد .
گفتنی است :
در این در دیدار معاون هماهنگی استانهای سازمان حفاظت محیط زیست، معاون سیاسی امنیتی استان، مقامات جزیره بخشدار و… حضور داشتند