حوزه هنری هرمزگان میزبان مصطفی رحماندوست

به همت واحد آفرینش های ادبی حوزه هنری استان هرمزگان ، نشست ” مداد سیاه ” با حضور مصطفی رحماندوست ، نویسنده و شاعر سرشناس کودک و نوجوان ، در بندرعباس برگزار خواهد شد. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون  ، انوشیروان پیش دار رییس حوزه هنری استان ضمن اعلام این خبر افزود : حوزه […]

به همت واحد آفرینش های ادبی حوزه هنری استان هرمزگان ، نشست ” مداد سیاه ” با حضور مصطفی رحماندوست ، نویسنده و شاعر سرشناس کودک و نوجوان ، در بندرعباس برگزار خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون  ، انوشیروان پیش دار رییس حوزه هنری استان ضمن اعلام این خبر افزود : حوزه هنری استان هرمزگان به دنبال جریان سازی در حوزه ادبیات کودک و نوجوان است تا تمام علاقه مندانی که در این زمینه فعالیت می‌کنند را متمرکز کرده و با هم‌افزایی و ارائه آموزشهای لازم ، از تمامی ظرفیت‌های موجود در جهت کشف استعدادها، تولید اثر فاخر و دارای محتوی استفاده کند.
وی در ادامه بیان داشت : حضور استاد مصطفی رحماندوست در استان هرمزگان با هدف تشویق استعدادهای نو در عرصه نویسندگی و تلاش در راستای جذب مخاطبان و علاقه مندان به حوزه ادبیات کودک و نوجوان صورت خواهد گرفت .
پیش دار تصریح نمود : در این برنامه که به همت واحد آفرینشهای ادبی حوزه هنری استان هرمزگان برگزار می شود ، جمعی از کودکان و نوجوانانی که در کارگاه های داستان نویسی حوزه هنری حضور داشته اند، در حضور استاد مصطفی رحماندوست آثار خود را قرائت خواهند نمود و از توضیحات و تجارب ایشان استفاده خواهند کرد.
گفتنی است به همت واحد آفرینشهای ادبی حوزه هنری هرمزگان ، نشست ادبی ” مداد سیاه ” با حضور استاد مصطفی رحماندوست ، روز پنجشنبه دوم آبان ماه در مجموعه بوکتاب بندرعباس برگزار خواهد شد .