خدمات مطالعه ای و مشاوره ای کمک شایانی برای شهروندان می باشد

?نماینده عالی دولت شهرستان ابوموسی : خدمات مشاوره ای و مطالعاتی کمک شایانی برای شهروندان می باشد به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، مهندس رضا پوربابایی فرماندار شهرستان ابوموسی با دکتر احسان محمدی نژاد رئیس دانشگاه سما بندرعباس دیدار و گفتگو کرد. ?مهندس پوربابایی در این دیدار بر گسترش توسعه فعالیت پژوهشی و فناوری […]

?نماینده عالی دولت شهرستان ابوموسی :
خدمات مشاوره ای و مطالعاتی کمک شایانی برای شهروندان می باشد

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، مهندس رضا پوربابایی فرماندار شهرستان ابوموسی با دکتر احسان محمدی نژاد رئیس دانشگاه سما بندرعباس دیدار و گفتگو کرد.

?مهندس پوربابایی در این دیدار بر گسترش توسعه فعالیت پژوهشی و فناوری بین دانشگاه سماء بندرعباس و دانشگاه پیام نور ابوموسی و آموزش و پرورش تاکید کرد.

?نماینده عالی دولت در شهرستان ابوموسی ضمن تأکید بر گسترش همکاری دوجانبه بین آموزش و پرورش شهرستان ابوموسی و دانشگاه سما بندرعباس بر گسترش دوره های آموزشی، سمینارهای تخصصی و همایش های علمی جهت ارتقاء سطح علمی کارکنان و شهروندان جزیره نیز تاکید کرد.

?مهندس پوربابایی در این دیدار گفت: خدمات مشاوره ای و انجام خدمات مطالعاتی برای شهروندان ابوموسی کمک شایانی است و از زحمات و همکاری رئیس جوان دانشگاه سما بندرعباس نیز تشکر ویژه نمود.

❇در ادامه این دیدار دکتر احسان محمدی نژاد رئیس دانشگاه سما با بیان اینکه این واحد از کادر اعضای هیات علمی و اساتید مجرب برخوردار است، آمادگی خود را جهت برگزاری کارگاههای تخصصی نظیر برق، جوشکاری و همچنین با توجه به آزمایشگاه های مجهز جهت همکاری با فرمانداری ابوموسی و آموزش و پرورش و دانشگاه پیام نور جزیره، جهت عقد تفاهم نامه اعلام نمود.

”بابک پارسا”