دبستان ۱۸ کلاسه « زمزم » در بندرعباس افتتاح شد

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، « سید فخر الدین هاشمی »، سرپرست اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان در این آیین گفت: دبستان دخترانه زمزم در قطعه زمینی به وسعت ۱۰ هزارو ۷۲۷ متر مربع احداث شده است. وی افزود: این مکان آموزشی ظرف کمتر از ۷ ماه از پنج اردیبهشت […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، « سید فخر الدین هاشمی »، سرپرست اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان در این آیین گفت: دبستان دخترانه زمزم در قطعه زمینی به وسعت ۱۰ هزارو ۷۲۷ متر مربع احداث شده است.

وی افزود: این مکان آموزشی ظرف کمتر از ۷ ماه از پنج اردیبهشت تا ۱۷ آذر و با صرف هزینه ای معادل ۱۲ میلیارد تومان احداث شده است.

سرپرست اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان ادامه داد: این فضای آموزشی شامل ۱۸ کلاس درس ۴۵ نفره در سه طبقه، آزمایشگاه کف ضد اسید با بالکن، با زیر بنایی به وسعت ۲۷۲۷ متر مربع و خانه سرایداری، نماز خانه،بوفه و سرویس بهداشتی حدود ۳۰۰ متر مربع بنا شده است.

هاشمی با بیان اینکه ساختمان این دبستان فراتر از استاندارد های نوسازی مدارس است. عنوان کرد: تمام مجموعه از بلوک ضد حریق، ضد زلزله و عایق صدا با آلارم آتش نشانی، نورگیری طبیعی عالی با دانش معماری مهندسان درجه یک با دقت بسیار بالایی ساخته شده است.

وی افزود: در ساخت این فضا از کناف عالی، درسقف؛ از موزائیک و سنگ درجه یک ایرانی، از در و پنجره های ایده آل یو پی وی سی، کلید و پریز برتر و نمای میکس سنگ با سه نوع مصالح متناسب و فوق العاده زیبا استفاده شده است.

“بابک پارسا”