با حضور وزیر آموزش و پرورش و مسئولین؛

دبیرستان زمزم افتتاح شد

توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان ، با حضور علی مراد صحرائی وزیر آموزش و پرورش، حمیدرضا خان محمدی معاون وزیر و رییس سازمان نوسازی مدارس کشور ، مهدی باوقار زعیمی مدیرکل نوسازی مدارس استان ، قویدل مدیرکل آموزش و پرورش استان و مسئولین عالی رتبه کشوری و استانی دبیرستان زمزم در شهرک پیامبراعظم (ص)بندرعباس […]

توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان ، با حضور علی مراد صحرائی وزیر آموزش و پرورش، حمیدرضا خان محمدی معاون وزیر و رییس سازمان نوسازی مدارس کشور ، مهدی باوقار زعیمی مدیرکل نوسازی مدارس استان ، قویدل مدیرکل آموزش و پرورش استان و مسئولین عالی رتبه کشوری و استانی دبیرستان زمزم در شهرک پیامبراعظم (ص)بندرعباس به بهره برداری رسید.
photo9523798181
مهدی باوقار زعیمی مدیرکل نوسازی مدارس استان هرمزگان در حاشیه این آیین اظهار کرد: دبیرستان زمزم در قالب۲۱ کلاس درس با زیربنای ۲۳۰۸مترمربع و اعتباری بالغ بر ۴۰۰میلیارد ریال در بندرعباس افتتاح شد.
مدیرکل نوسازی مدارس استان هرمزگان با اشاره به اینکه خیرین این استان در حوزه مدرسه سازی و مدرسه یاری فعال بوده و استان هرمزگان از معدود استانهایی است که خیرین در حوزه مدرسه سازی مشارکت کامل دارند، ادامه داد: این هنرستان توسط خیر نیک اندیش حاج محمدرضا قائم مقامی در بندرعباس احداث شده است.
باوقار با بیان اینکه از ابتدای دولت سیزدهم در استان هرمزگان۴۱۶ پروژه در قالب ۱۵۰۰ کلاس درس احداث شده است، ابراز داشت: دولت سیزدهم از ابتدا نگاه ویژه ای به حوزه ساخت و ساز مدارس داشته است.
وی همچنین با تاکید بر اینکه شهرک پیامبر اعظم (ص) همچنان با کمبود فضای آموزشی مواجه است، گفت: نگاه دولت سیزدهم به احداث فضاهای آموزشی به صورت عادلانه در سراسر کشور بوده و احداث این مدرسه در شهرک پیامبراعظم در راستای عدالت آموزشی می باشد.
وی افزود: ۲۰۰ پروژه آموزشی وپرورشی با بیش از ۱۳۰۰ میلیارد تومان در دور دوم سفر رییس جمهور به استان و همزمان با دهه فجر در هرمزگان به بهره برداری رسید. ۲۰۰ پروژه آموزشی در قالب ۸۰۰ کلاس درس با زیربنای ۷۰ هزار و ۴۴۰ مترمربع می باشد.