رئیس هیئت کشتی کارگری بندرعباس ریاست فاطمه جراره را در شورای اسامی شهر بندرعباس تبریک گفت

سعید جلیلیان رئیس هیئت کشتی کارگری بندرعباس ، که خود نیز از کاندیداهای انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر بندرعباس بود ، انتخاب سرکار خانم جراره را بعنوان ریاست جدید شورای اسلامی شهر بندرعباس تبریک گفت   خواهر گـــرامی ، سرکارخانم فاطمه جراره با سلام و احترام با احترام، انتخاب سرکارعالی را بعنوان ریاست شورای […]

سعید جلیلیان رئیس هیئت کشتی کارگری بندرعباس ، که خود نیز از کاندیداهای انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر بندرعباس بود ، انتخاب سرکار خانم جراره را بعنوان ریاست جدید شورای اسلامی شهر بندرعباس تبریک گفت

 

خواهر گـــرامی ، سرکارخانم فاطمه جراره
با سلام و احترام
با احترام، انتخاب سرکارعالی را بعنوان ریاست شورای اسلامی شهر بندرعباس که نشان از شایستگی شماست را تبریک عرض می نمایم. خدمت صادقانه و تلاش مخلصانه در عرصه های‌ اجتماعی و فرهنگی بندرعباس توفیقی است که خداوند به شایستگان عنایت می نماید. سرکارعالی افراد برجسته و خدوم جامعه و یکی از چهره های‌ ارزشمند و فرهیخته عرصه خدمت به مردم بوده اید که همواره با تفکر خداپسندانه، مخلصانه در جهت حل مشکلات مردم شریف بندرعباس ، گام برداشته و تلاش نموده اید. لذا با شناختی که از سبقه کاری شما سراغ داریم مطمئن هستم در این راه به توفیق خواهید رسید . برای شما در مسئولیت جدید از خداوند منان توفیق، سلامتی و بهروزی مسئلت می نمایم.

با دعای خیر

سعید جلیلیان رئیس هیئت کشتی کارگری بندرعباس

 

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از تسنیم، مراسم تحلیف اعضای ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر بندرعباس شامگاه امروز در محل دفتر فرمانداری بندرعباس با حضور عزیزالله کناری زاده فرماندار این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم اعضای هیئت رییسه شورای ششم شهر بندرعباس نیز انتخاب شدند که بر همین اساس، فاطمه جراره به عنوان رئیس شورای شهر انتخاب شد.

اعضای دوره ششم شورا شهر بندرعباس پس از برگزاری انتخابات فاطمه جراره را با کسب ۱۱ رای به عنوان رئیس شورا، اسماعیل بواشه با ۹ رای نائب رئیس شورا، اسماعیل رئیسی حسنلنگی با کسب ۱۱ رای به عنوان منشی اول و فریده عامری سیاهویی با ۱۱ رای به عنوان منشی دوم انتخاب کردند.

عزیزالله کناری زاده فرماندار بندرعباس در این مراسم گفت شورای شهر یک نهاد برآمده از رای مردم است که می‌تواند با عملکرد مناسب در چارچوب قوانین منشا خدمات مهمی برای مردم باشد.

وی افزود: شهر بندرعباس به عنوان یک کلانشهر مطرح است و امیدواریم با شورای جدید بتواند شاهد توسعه و برطرف کردن مشکلات شهروندان شود.

فرماندار بندرعباس گفت: پس از برگزاری انتخابات و انتخاب شدن ۱۱ کاندید از سوی مردم، انتخابات این شهر تایید شد و به همین جهت برای سرعت بخشیدن به فعالیت‌های شورا تصمیم گرفته شد مراسم تحلیف امشب برگزار شود.

وی تصریح کرد: البته بنا بود این مراسم روز شنبه برگزار شود که در نهایت به تصمیم وزارت کشور مقرر شد این مراسم امشب و راس ساعت ۲۰ با حضور مسئولان استان برگزار شود.

 

 

بابک پارسا ///