درخشش دختران کاراته کار نفت ستاره خلیج‌فارس

  تیم کاراته دختران شرکت نفت ستاره خلیج فارس در مسابقات ورزشی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران با کسب چهار مدال رنگین درخشید.   به گزارش صدای گامبرون به نقل از  روابط عمومی و بین‌الملل شرکت نفت ستاره خلیج فارس، تیم کاراته دختران شرکت نفت ستاره خلیج فارس در مسابقات ورزشی شرکت […]

 

تیم کاراته دختران شرکت نفت ستاره خلیج فارس در مسابقات ورزشی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران با کسب چهار مدال رنگین درخشید.

 

به گزارش صدای گامبرون به نقل از  روابط عمومی و بین‌الملل شرکت نفت ستاره خلیج فارس، تیم کاراته دختران شرکت نفت ستاره خلیج فارس در مسابقات ورزشی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران که به میزبانی شیراز برگزار شد با کسب چهار مدال رنگین درخشید.

در کاتای انفرادی نونهالان فاطمه سالاری مدال طلا و در کاتای انفرادی نوجوانان سوگند رونده مدال نقره را کسب کرد.

در کومیته انفرادی نوجوانان نیز در وزن منفی ۴۸ سوگند رونده مدال برنز و آیلار محمدی موفق به کسب مدال برنز این دور از رقابت‌ها شد.

همچنین فاطمه سالاری به عنوان بهترین کاتاکار این دور از رقابت ها در مرحله آتی به مسابقات شرکت‌های زیر مجموعه وزارت نفت اعزام خواهد شد.

گفتنی است در این دور از رقابت‌ها فاطمه محمودی به عنوان سرپرست و طلعت حیدری به عنوان مربی تیم شرکت نفت ستاره خلیج فارس را همراهی می‌کردند.