درخشش ستاره خلیج فارس در جشنواره ملی انتشارات

روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج فارس در بخش‌های مختلف پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات توانست عناوین متعددی را از آن خود کند. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، صبح امروز اختتامیه‌ی پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی کشور در تهران و در سالن همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد. این جشنواره که همه ساله […]

روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج فارس در بخشهای مختلف پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات توانست عناوین متعددی را از آن خود کند.

photo 2020 12 23 15 49 47

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، صبح امروز اختتامیهی پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی کشور در تهران و در سالن همایشهای سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد.

این جشنواره که همه ساله به همت انجمن متخصصان روابط عمومی ایران و با همکاری دانشگاهها، روابط عمومی وزارتخانهها، سازمانها و شرکتهای خصوصی و دولتی به ارزیابی عملکرد روابط عمومی های کشور می پردازد، امسال نیز همچون سالهای گذشته در بخشهای متعددی فعالیت خود را ادامه داد و روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج فارس نیز به عنوان دستگاه برتر در بسیاری از بخش ها نامزد بود.

با این حال امروز بنا بر اعلام نظر هیات داوران روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج فارس در بخش عکس رتبهی برتر ملی و در بخشهای تهیه و تدوین کتاب رتبه اول، تهیه و تدوین بروشور رتبهی اول و در بخش تبلیغات رتبهی دوم را در سطح استان های کشور از آن خود کرد.

گفتنی است این جشنواره در دو بخش رقابتی و آموزشی به کار خود پایان داد و از دستگاههای برتر با اهدای لوح تقدیر به عمل آمد.