در آئینی با حضور استاندار هرمزگان، مجموعه ورزشی آزادشهر بندرعباس همزمان با دهه فجر به بهره‌برداری رسید

افزایش سرانه ورزش محلات بندرعباس؛مجموعه ورزشی آزادشهر در دهه فجر به بهره‌برداری رسید در آئینی با حضور استاندار هرمزگان، مجموعه ورزشی آزادشهر بندرعباس همزمان با دهه فجر به بهره‌برداری رسید.   به گزارش  پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از ؛ مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده شهردار بندرعباس در آیین […]

افزایش سرانه ورزش محلات بندرعباس؛

مجموعه ورزشی آزادشهر در دهه فجر به بهره‌برداری رسید

در آئینی با حضور استاندار هرمزگان، مجموعه ورزشی آزادشهر بندرعباس همزمان با دهه فجر به بهره‌برداری رسید.

 

به گزارش  پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از ؛ مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده شهردار بندرعباس در آیین بهره‌برداری از این پروژه اظهار کرد: توسعه فضاهای ورزشی در محلات شهر یکی از برنامه‌ها و سیاست‌های اولویت‌دار شهرداری بندرعباس طی سالهای اخیر بوده است.
وی با تاکید بر اینکه این نگاه همچنان نیز مورد تأکید قرار دارد، افزود: در همین راستا تعداد قابل توجهی زمین ورزشی، سالن و دیگر فضاهای ورزشی در محلات مختلف شهر به بهره‌برداری رسیده است.
شهردار بندرعباس خاطرنشان کرد: همزمان با دهه فجر امسال نیز چند زمین ورزشی ازجمله مجموعه ورزشی ساحلی سورو، زمین چمن مصنوعی پیامبر اعظم، مجموعه ورزشی ساحلی پنجه‌علی و غیره به بهره‌برداری رسیده است.
امینی‌زاده با اشاره به جزئیات بیشتری از مجموعه ورزشی آزادشهر، بیان کرد: این پروژه شامل زمین فوتبال ساحلی، زمین فوتبال چمن مصنوعی، زمین تنیس خاکی و فضای سبز است.
این مقام مسئول اعتبار این پروژه را بالغ بر ۲۵ میلیارد و ۶۴۰ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: در آینده نزدیک نیز فضاهای ورزشی دیگری آماده افتتاح شده و در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.

 

بابک پارسا ///

5eb2c941 98a8 4bff 9c0c 5ba94faeef18 33235