دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی به شکل هنرمندانه و خلاقانه منعکس شود

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، دکتر فریدون همتی در نشست ستاد هماهنگی برگزاری برنامه های بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان هرمزگان، عنوان کرد: ایام چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فرصت مناسبی جهت ایجاد فضایی با نشاط در جامعه و خنثی نمودن توطئه های دشمنان است. وی با بیان اینکه خدمات […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، دکتر فریدون همتی در نشست ستاد هماهنگی برگزاری برنامه های بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان هرمزگان، عنوان کرد: ایام چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فرصت مناسبی جهت ایجاد فضایی با نشاط در جامعه و خنثی نمودن توطئه های دشمنان است.

وی با بیان اینکه خدمات بسیاری از سوی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در طول ۴۰ سال گذشته در سراسر ایران اسلامی ارائه شده است، افزود: خدمات و دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی باید به شکل هنرمندانه و خلاقانه به ویژه برای نسل جوان مطرح شود.

استاندار هرمزگان ادامه داد: همچنین باید شرایط پیش از انقلاب را برای نسل جوان بازگو کنیم تا جوانان ما بدانند که کشور ما در چه شرایطی قرار داشت و امروز به چه پیشرفت های قابل توجهی دست یافته ایم.

همتی تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران توانست تحولات بزرگی را در کشور ما رقم بزند و به برکت این انقلاب، ایران اسلامی در عرصه های مختلف رشد و توسعه ای چشمگیر را تجربه کرده است و شاهد عمران و آبادانی سراسر کشور بوده ایم.

وی گفت: کشور ما با تشکیل نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به سمت استقلال سیاسی و اقتصادی گام برداشت و امروز ایران اسلامی یکی از قدرت های مطرح در سطح جهان و منطقه محسوب می شود که به دنبال امنیت پایدار و صلح برای همسایگان خود و دیگر کشورهاست.

استاندار هرمزگان وحدت و انسجام را رمز موفقیت ملت ایران دانست و بیان داشت: با اتحاد می توان توطئه های تفرقه افکنانه دشمنان را خنثی نمود و اتحاد و انسجام مردم باید محور برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باشد.

همتی خاطرنشان کرد: دستگاه های اجرایی مختلف در قالب کمیته های ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برنامه ریزی مناسبی برای دهه فجر انجام دهند و خدمات صورت گرفته در حوزه کاری خود را به اطلاع مردم برسانند.

“بابک پارسا”