دستور استاندار هرمزگان برای بررسی و برخورد با پلیس خاطی در موضوع برخورد فیزیکی نامناسب با نوجوان بشاگردی

استاندار و رئیس شورای تامین استان هرمزگان با صدور دستوری به معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خواستار بررسی و برخورد قانونی با پلیس خاطی در موضوع برخورد نامناسب فیزیکی با جوان بشاگردی شد. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون، در پی ضرب و شتم یک جوان بشاگردی توسط مامور نیروی انتظامی، دکتر فریدون […]

استاندار و رئیس شورای تامین استان هرمزگان با صدور دستوری به معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خواستار بررسی و برخورد قانونی با پلیس خاطی در موضوع برخورد نامناسب فیزیکی با جوان بشاگردی شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون، در پی ضرب و شتم یک جوان بشاگردی توسط مامور نیروی انتظامی، دکتر فریدون همتی استاندار و رئیس شورای تامین استان هرمزگان دستور بررسی فوری این موضوع و برخورد با خاطیان را به معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان صادر نمود.

استاندار هرمزگان در این دستور تاکید نموده است، ماموران نیروی انتظامی در مناطق مختلف استان خدمات بسیاری را در راستای تامین امنیت مردم ارائه می نمایند و امنیت مناسب استان مرهون تلاش های این نیروی خدوم می باشد، اما بروز چنین رفتارهایی موجب تخریب وجهه این نیرو می گردد و باید ابعاد مختلف آن به سرعت مورد بررسی قرار گرفته و گزارش برخورد قانونی با افراد خاطی به سرعت ارائه شود.