دستور ضرب الاجلی به واحد های صنفی فاقد پروانه کسب

  رئیس اداره اصناف و امور تشکلهای سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان عنوان کرد : کلیه کسبه و بازاریان باید به قانون احترام گذاشته و نسبت به دریافت پروانه کسب اقدام کنند. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، یوسف ذاکری اعلام کرد : باتوجه به آغاز طرح نظارتی مشهود که از دهم آذر […]

 

رئیس اداره اصناف و امور تشکلهای سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان عنوان کرد : کلیه کسبه و بازاریان باید به قانون احترام گذاشته و نسبت به دریافت پروانه کسب اقدام کنند.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، یوسف ذاکری اعلام کرد : باتوجه به آغاز طرح نظارتی مشهود که از دهم آذر ماه تا دهم دی ماه سالجاری است ، واحدهای صنفی بدون پروانه کسب نیز در این طرح رصد خواهند شد.

وی افزود: واحد های صنفی که پروانه کسب ندارند ظرف ۲۴ ساعت پروانه کسب خود را دریافت کنند.

ذاکری تصریح کرد: واحدهای فاقد پروانه کسب براساس ماده ۲۷ قانون نظام صنفی، به اداره نظارت بر اماکن عمومی، جهت افزایش نرخ مالیات، عوارض شهرداری و تعرفه‌های آب، برق، و تلفن به دستگاه‌های اجرایی مربوطه معرفی می‌شوند.

رئیس اداره اصناف و امور تشکلهای سازمان افزود : در استان هرمزگان تاکنون ۴۸۳ واحد صنفی فاقد پروانه کسب شناسایی شده که برای ۳۷۹ مورد آن پروانه کسب صادر شده است.