دستگیری دو نفرمتخلف شکاروصید درشهر ستان حاجی آباد

در ادامه این ماموریت ،دومتخلف دیگر متواری شدند، که پیگیری برای شناسایی ودستگیری متخلفین به جد در حال پیگیری می باشد به گزارش  پایگاه خبری صدای گامبرون  ، شاهمراد جعفری فرمانده یگان حفاظت محیط زیست شهرستان حاجی آباد از دستگیری دونفر متخلف در آن شهرستان خبرداد . وی بابیان اینکه طی گشت وکنترل شبانه روزی […]

در ادامه این ماموریت ،دومتخلف دیگر متواری شدند، که پیگیری برای شناسایی ودستگیری متخلفین به جد در حال پیگیری می باشد

به گزارش  پایگاه خبری صدای گامبرون  ، شاهمراد جعفری فرمانده یگان حفاظت محیط زیست شهرستان حاجی آباد از دستگیری دونفر متخلف در آن شهرستان خبرداد .
وی بابیان اینکه طی گشت وکنترل شبانه روزی مامورین  یگان حفاظت محیط زیست  شهرستان حاجی آباد در یکی زیستگاهها ی آن شهرستان چهارنفر متخلف شکاروصید مشاهد گردید که دونفر از این متخلفین دستگیرشدند واز آنها یک قبضه سلاح ساچمه زنی غیرمجاز وتعدادی ادوات شکاروصید کشف وضبط شد و یک دستگاه موتورسیکلت از آن متخلفین  توقیف شد.
درادامه دومتخلف دیگر با جاگذاشتن موتورسکلیت خود  متواری شدند که  دراین راستا یک دستگاه موتورسیکلت توسط یگان حفاظت محیط زیست شهر ستان حاجی آباد توقیف شد. بنا به این گزارش پیگیری ها برای شناسایی و دستگیری متخلفین به جد ادامه داردو این پرونده در حال گذراندن مراحل قانونی خود می باشد.