دور دوم بازرسی های رئیس کل دادگستری استان هرمزگان کلید خورد / دومین بازدید از حوزه های قضایی بشاگرد، حاجی آباد و کیش در کمتر از سه ماه

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در دور دوم بازرسی های استانی خود در کمتر از سه ماه برای دومین بار پیاپی از سه حوزه قضایی بشاگرد، حاجی آباد و کیش بازدید کرد. علی صالحی به همراه جمعی از مسؤولین قضایی با حضور در سه حوزه قضایی بشاگرد ، حاجی […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در دور دوم بازرسی های استانی خود در کمتر از سه ماه برای دومین بار پیاپی از سه حوزه قضایی بشاگرد، حاجی آباد و کیش بازدید کرد.

۲۲۲

۳۳۳

علی صالحی به همراه جمعی از مسؤولین قضایی با حضور در سه حوزه قضایی بشاگرد ، حاجی آباد و کیش با مسؤولین، کارکنان و مراجعان این حوزه های قضایی دیدار و گفتگو کرد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در جریان این بازرسی ها که ساعت ها و حتی تا پاسی از شب به طول انجامید، در بخش‌های مختلف ساختمان ها ، بایگانی ، واحد اجرائیات و مقر ضابطین حضور یافت و به بررسی عملکرد و اقدامات انجام شده پرداخت.

صالحی ضمن بازدید و اطلاع از روند فعالیت‌های انجام شده در این حوزه های قضایی به منظور رفع نواقص ، با مراجعین نیز از نزدیک گفت‌وگو کرد.

وی پس از استماع مطالبات مردم ضمن رسیدگی به مسائل مطرح شده، در خصوص هر مورد دستورات لازم را صادر کرد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان همچنین در جریان این بازدیدها بر لزوم توجه ویژه به تسریع در روند رسیدگی‌های قضایی و اجرای احکام و پرهیز از اطاله دادرسی تأکید کرد.

گفتنی است ، علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان کمتر از سه ماه پیش و در دور نخست بازرسی های خود از حوزه های قضایی بشاگرد، حاجی آباد و کیش بازدید کرده بود.