دومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان هرمزگان برگزار شد

دومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان هرمزگان به ریاست مهندس مدرس معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و با حضور اعضای ستاد در سالن جلسات استانداری معاونت عمرانی برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، در این جلسه رضا برومند مدیر کل میراث فرهنگی هرمزگان ضمن تاکید بر استفاده از تمام پتانسیل و […]

دومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان هرمزگان به ریاست مهندس مدرس معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و با حضور اعضای ستاد در سالن جلسات استانداری معاونت عمرانی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، در این جلسه رضا برومند مدیر کل میراث فرهنگی هرمزگان ضمن تاکید بر استفاده از تمام پتانسیل و توانمندی اعضای کمیته ها گفت: کمیته های عضو ستاد باید طوری برنامه ریزی کنند تا بتوانیم خدمات شایسته ای را به میهمانان و مسافران نوروزی ارائه دهیم.

وی با اشاره به به اینکه در ایام نوروز عده ای اقدام به اجاره منازل شخصی به مسافران و گردشگران نوروزی می کنند، افزود: ممکن است عدم ساماندهی و برنامه ریزی این امر، تبعات منفی اجتماعی و مشکلاتی را برای استان ایجاد نماید و این خانه ها باید ساماندهی شوند.

وی اظهار امیدواری کرد: امیدواریم امسال نیز مانند سالهای گذشته، بتوانیم استان هرمزگان را به عنوان یکی از مقاصد مهم سفر به هموطنان معرفی کنیم.

در پایان این جلسه روسای کمیته ها گزارشی از عملکرد خود را ارائه و نظرات و پیشنهادهای خود را برای خدمات‌رسانی مطلوب به مسافران و گردشگران ارائه دادند.

همچنین در این جلسه محل اسکان و اقامت موقت مسافران و گردشگران نوروزی در بوستاهای بندرعباس مورد بررسی قرار گرفت.

“بابک پارسا”