دکتر محمد آشوری : خبرنگاران صاحبان سلامت قلم و پیشتازان روشنگری افکار عمومی هستند

اگر زحمات شما (خبرنگارها) نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود. «مقام معظم رهبری» خبرنگاران صاحبان سلامت قلم و پیشتازان روشنگری افکار عمومی و حقیقت جویانی هستند که سرمایه آنان کنکاش حقایق، شجاعت، اخلاص، امانتداری و عدالت است. اکنون که در حساس‌ترین برهه از تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی قرار داریم و دشمنان با تحریم‌های ظالمانه، سعی […]

اگر زحمات شما (خبرنگارها) نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود.
«مقام معظم رهبری»

خبرنگاران صاحبان سلامت قلم و پیشتازان روشنگری افکار عمومی و حقیقت جویانی هستند که سرمایه آنان کنکاش حقایق، شجاعت، اخلاص، امانتداری و عدالت است.
اکنون که در حساس‌ترین برهه از تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی قرار داریم و دشمنان با تحریم‌های ظالمانه، سعی در تحت فشار قرار دادن ملت بزرگ ایران دارند، اصحاب رسانه وظیفه‌ دشواری در جهت افشاگری توطئه‌های دشمنان بر دوش دارند که به حق در ادای آن، فداکارانه عمل کرده‌اند.
هرچند سختی‌ حرفه خبرنگاری هرگز سبب نشده است که خبرنگاران راستین در انعکاس واقعیت‌ها رسالت اصلی خود را از یاد ببرند و اصل آزادگی و بی طرفی را فراموش کنند در مقابل، مسئولان نیز نه تنها نباید از انتقادات سازنده و اعتراضات بحق این عزیزان برآشفته شوند، بلکه وظیفه دارند خود بستر ایفای این نقش خطیر را برای خبرنگاران مهیا کنند.
۱۷ مرداد سالروز شهادت شهید محمود صارمی و گرامیداشت روز و هفته خبرنگار را به تلاش‌گران بصیر این کارزار خطیر تبریک و تهنیت عرض می کنم و برای خبرنگاران و روزنامه‌نگاران صدیق و دلسوز استان هرمزگان آرزوی توفیق و تندرستی دارم.

محمد آشوری
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی

 

بابک پارسا////