پ. دی ۳۰ام, ۱۴۰۰

دکتر ناجی : باید مردم هرمزگان از نتایج جلسات استان بهرمند شوند

1 دقیقه خوانده شده

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: جلساتی که تحت هر عنوان در استانداری برگزار می شود باید ختم به نتیجه کاربردی در جامعه شود و مردم استان از نتایج این جلسات بهره مند گردند.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، دکتر سعید ناجی در جلسه کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت و بانوان و خانواده استان، افزود: هر چه جلسات به سمت کاربردی تر بروند به هدف خود که همان توسعه استان و خدمت به مردم است نزدیک تر خواهیم شد.

وی اضافه کرد: چنانچه در هر جلسه تنها یک مصوبه علمی و عملی تصویب و اقدامات لازم به منظور تحقق آن صورت گیرد می توان گفت جلسات خروجی و نتیجه داشته اند و این امر زمانی تحقق می یابد که تمای اعضا در جلسه در این راستا گام بردارند.

ناجی با بیان اینکه برای رسیدن به یک نتیجه مطلوب در جلسات باید آمار و اطلاعات متقن وجود داشته باشد، افزود: برای رسیدن به یک نتیجه گیری مطلوب در جلسات باید از آمار و اطلاعات محرز و محکم استفاده شود تا بتوان آثار برگزاری جلسات را در جامعه مشاهده کرد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تصریح کرد: جلسات باید منتهی به خروجی بر اساس یک تصمیم گیری علمی، کارشناسی شده دقیق و روشن باشند و تنها صرف برگزاری یک جلسه نباید مد نظر دبیرخانه ها و اعضا باشد.

وی با بیان اینکه برای تصمیم گیری در مورد مسائل اجتماعی و فرهنگی نیز باید آمار و اطلاعات دقیقی داشت، افزود: برای رسیدن به هدف مورد نظر در مسائل اجتماعی و فرهنگی و رفع مشکلات این حوزه ها باید با تکیه بر اطلاعات دقیق تصمیم گیری کرد.

وی تاکید کرد: در راستا بررسی مسائل اجتماعی باید هر ناهنجاری اجتماعی بسته به میزان شیوه آن در جامعه دیده شود و از کوچک کوچک شمردن یا بزرگ نمایی آنها پرهیز کرد زیرا این گونه مواجه شدن با معضلات اجتماعی منجر به نتیجه مطلوب در جامعه نخواهد شد.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *