دکتر نصری فرماندار قشم گفت:متقاضیان ثبت نام در انتخابات باید گواهی عدم سوءپیشینه ارائه کنند

متقاضیان ثبت نام در انتخابات باید گواهی عدم سوءپیشینه ارائه کنند فرماندار قشم گفت: متقاضیان واجد شرایط برای ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا حتما باید نسبت به اخذ برگ عدم سوءپیشینه اقدام و در زمان ثبت نام آن را ارائه کنند.  به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از  […]

متقاضیان ثبت نام در انتخابات باید گواهی عدم سوءپیشینه ارائه کنند

فرماندار قشم گفت: متقاضیان واجد شرایط برای ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا حتما باید نسبت به اخذ برگ عدم سوءپیشینه اقدام و در زمان ثبت نام آن را ارائه کنند.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از  خبرگزاری فارس از قشم، علیرضا نصری اظهار داشت: تمام متقاضیان واجد شرایط برای ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا حتما باید نسبت به اخذ برگ عدم سوءپیشینه اقدام و در زمان ثبت نام آن را ارائه کنند.
وی افزود: بر اساس مقررات، ثبت نام داوطلبانی که گواهی عدم سوءپیشینه نداشته باشند به هیچ وجه انجام نخواهد شد.
فرماندار شهرستان قشم تصریح کرد: در هنگام ثبت نام، متقاضیان باید گواهی عدم سوءپیشینه ارائه کنند که از تاریخ صدور آن بیش از سه ماه نگذشته باشد.
نصری ادامه داد: دفاتر خدمات قضایی، دفاتر پلیس ۱۰+ و سامانه‌ جامع خدمات الکترونیک قضایی سه مرجعی هستند که متقاضیان می‌توانند با مراجعه به آن‌ها گواهی عدم سوءپیشینه خود را دریافت کنند.
وی اضافه کرد: به منظور رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و حفظ سلامت متقاضیان ثبت نام در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا، باید به سه روشی که در اختیار آن‌ها گذاشته خواهد شد پیش ثبت نام را انجام دهند تا زمان مراجعه حضوری آنان به بخشداری یا فرمانداری برای تایید نهایی از طریق پیامک به ایشان اعلام شود.
فرماندار شهرستان قشم گفت: اپلیکیشن موبایلی که متعاقبا رونمایی خواهد شد، استفاده از نسخه دسکتاپ و یا مراجعه به دفاتر الکترونیک سه روشی است که برای پیش ثبت نام داوطلبان طراحی شده است.
نصری بیان کرد: ثبت نام داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهرها از ساعت هشت صبح روز چهارشنبه ۲۰ اسفندماه ۱۳۹۹ آغاز و تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه ۲۶ اسفندماه ۱۳۹۹ جمعا به مدت هفت روز ادامه دارد.
وی خاطرنشان کرد: ثبت نام داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی روستاها نیز از ساعت هشت صبح روز دوشنبه ۱۶ فروردین‌ماه ۱۴۰۰ آغاز و تا پایان وقت اداری روز یک‌شنبه  ۲۲ فروردین‌ماه ۱۴۰۰ جمعا به مدت ۷ روز ادامه خواهد داشت.

 

بابک پارسا////