دیدار استاندار هرمزگان با معاون اول رئیس جمهور

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان روز شنبه با دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور دیدار و گفتگو نمود. در این دیدار که دکتر امید معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور نیز حضور داشت، استاندار هرمزگان موضوع حمایت از سرمایه گذاران و فعالان به ویژه تعاونی‌های صیادی […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان روز شنبه با دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور دیدار و گفتگو نمود.

در این دیدار که دکتر امید معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور نیز حضور داشت، استاندار هرمزگان موضوع حمایت از سرمایه گذاران و فعالان به ویژه تعاونی‌های صیادی جهت مشارکت در اجرای طرح‌های پرورش ماهی در هرمزگان را مطرح کرد.

وی پرورش ماهی را یکی از ظرفیت های مهم و اشتغالزا در هرمزگان اعلام کرد و گفت: هدف گذاری های خوبی در این زمینه در استان صورت گرفته تا بتوانیم از این طریق ضمن ایجاد اشتغال، درآمدزایی مناسبی نیز برای مردم هرمزگان انجام شود.

همتی وجود تعاونی های صیادی در مناطق ساحلی هرمزگان را یک ظرفیت خوب جهت مشارکت در اجرای طرح‌های پرورش ماهی دانست و تصریح کرد: باید حمایت لازم با پرداخت تسهیلات جهت مشارکت تعاونی های صیادی در طرح‌های پرورش ماهی صورت گیرد و تسهیلات اشتغالزایی روستایی یکی از امکانات خوب در این حوزه می باشد.

معاون اول رئیس جمهور نیز ضمن استقبال و موافقت با این پیشنهاد استاندار هرمزگان، بر لزوم مطرح شدن موضوع حمایت از طرح های پرورش ماهی در ستاد اقتصاد مقاومتی کشور تاکید کرد تا از این طریق اقدامات لازم در این حوزه صورت گیرد.

“بابک پارسا”