پ. دی ۳۰ام, ۱۴۰۰

دیدار با جانباز و رزمنده واحد تخریب لشکر ۴۱ ثارالله سجاد آبسینه در بندرعباس

1 دقیقه خوانده شده

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی هرمزگان ، مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و کارگروه دفاع مقدس دفتر مطالعات و فرهنگ پایداری حوزه هنری استان ، از جانباز ۷۰ درصد سجاد آبسینه دیدار به عمل آمد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ؛ انوشیروان پیش دار ریس حوزه هنری استان در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هرمزگان گفت: عزت، امنیت و اقتدار کشور مدیون پایداری و جانفشانی رزمندگان، جانبازان و خانواده‌های شهدا است و مسئولین فرهنگی باید با توجه به هجمه‌های دشمن در فضای مجازی، با دیدار و سرکشی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس و بیان خاطرات این دلیرمردان ، با شبهه‌ها و روایت‌های تحریف شده و غلط از دفاع مقدس مبارزه و مقابله کنند.
رئیس حوزه هنری هرمزگان در ادامه با بیان اینکه ثبت و جمع‌آوری خاطرات رزمندگان و جانبازان از وظایف مهم و اولویت کاری حوزه هنری استان است افزود : ما در تلاشیم با همکاری و همدلی کارگروه دفاع مقدس دفتر مطالعات و فرهنگ پایداری گنجینه و آرشیو صوتی و شفاهی خاطرات دفاع مقدس استان هرمزگان را جمع‌آوری و ضبط نماییم.

 


حبیب الله میرزایی مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس نیز با تقدیر از تواضع و فروتنی رزمندگان هرمزگانی و مظلومیت آنها در دوران دفاع مقدس افزود: از طریق ثبت خاطرات رشادت جانبازان و شهیدان و تولید آثار فرهنگی مکتوب ، تصویری و مستند می توان مفهوم ایثار و شهادت را به جامعه منتقل نمود.
گفتنی است در این دیدار سجاد آبسینه به بازگویی نکات و موارد مهم در ثبت و جمع‌آوری خاطرات رزمندگان استان هرمزگان پرداخت و در پایان به رسم یادبود از این جانباز پیشکسوت تجلیل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *