دیدار رئیس حوزه هنری هرمزگان با مدیرکل صداوسیمای مرکز خلیج فارس

رئیس حوزه هنری استان هرمزگان و مدیرکل صدا وسیمای مرکزخلیج فارس در نشستی برهم افزایی و استفاده از ظرفیتهای موجود برای توسعه فرهنگی استان تاکید نمودند . به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، سعید عبدلی زاده رئیس حوزه هنری استان در این نشست ضمن تقدیر از تلاش ها و فعالیت های صورت گرفته در […]

رئیس حوزه هنری استان هرمزگان و مدیرکل صدا وسیمای مرکزخلیج فارس در نشستی برهم افزایی و استفاده از ظرفیتهای موجود برای توسعه فرهنگی استان تاکید نمودند .
به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، سعید عبدلی زاده رئیس حوزه هنری استان در این نشست ضمن تقدیر از تلاش ها و فعالیت های صورت گرفته در صدا و سیمای مرکز خلیج فارس ، سیاستها و اهداف کلان حوزه هنری را تولید و حمایت از آثار فاخر هنری درحوزه هنر انقلاب اسلامی بیان کرد و خواستار همکاری بیش از پیش حوزه هنری و صدا و سیمای مرکز خلیج فارس در مسیر رسیدن به اهداف مشترک و ارائه خدمات فرهنگی هنری به جامعه شد.
عبدلی زاده با اشاره به ظرفیت های خوب استان در زمینه های فرهنگی هنری گفت: اگر این ظرفیت ها به خوبی تبیین و به تولید، توزیع اثر منجر شود، بسیاری از آن ها می تواند در حوزه های مختلف تاثیرگذار باشد.
ضمن تاکید بر ظرفیت بالای فنی و محتوایی هنرمندان استان برای تامین محتوا و تولید آثار مشترک با صداوسیمای مرکز خلیج فارس در حوزه های تصویری خصوصا مستند تاکید کرد .
مهندس جلایی مدیرکل صداو سیمای مرکز خلیج فارس در این دیدار ارتباط بین هنر و رسانه را ارتباطی عمیق و وسیع دانست و براستفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌و استعداد‌های هنرمندان استان در رسانه ملی تاکید کرد.
وی انجام تولیدات مشترک با استفاده از ظرفیت های موجود را بستری مناسب برای تولید محتوای فرهنگی هنری فاخر دانست و تصریح کرد: هنرمندان می توانند نقش محوری و اثرگذاری در تهیه برنامه های صداوسیما داشته باشند.