دیدار فرهنگ سالمی فرماندار پارسیان با حسین ایزدی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان هرمزگان

دیدار فرماندار پارسیان با مدیرکل تعزیرات حکومتی استان هرمزگان     به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان پارسیان؛ مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسیان با حسین ایزدی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان هرمزگان در خصوص تعامل و همکاری تعزیرات حکومتی با فرمانداری شهرستان دیدار و گفتگو کرد.   […]

دیدار فرماندار پارسیان با مدیرکل تعزیرات حکومتی استان هرمزگان

 

 

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان پارسیان؛ مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسیان با حسین ایزدی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان هرمزگان در خصوص تعامل و همکاری تعزیرات حکومتی با فرمانداری شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

 

فرماندار پارسیان در این دیدار اظهارداشت: تعزیرات حکومتی نقش مهمی در کنترل بازار خصوصاً در این مقطع زمانی دارد.

 

مهندس سالمی نماینده عالی دولت در شهرستان پارسیان در این نشست بر تعامل و همکاری تعزیرات حکومتی با فرمانداری، دادگستری، اداره صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف و سایر دستگاهای نظارتی در راستای خدمت‌رسانی بهتر و دقیق‌تر و اقدامات پیشگیرانه تاکید کرد.

 

ایشان در پایان با اشاره به ایجاد آرامش در بازار پارسیان گفت: تعزیرات حکومتی به عنوان یک مرجع رسیدگی کننده و ناظر در حوزه بازار موجب ایجاد آرامش سطح بازار خواهد شد لذا حضور نماینده متخصص و متعهد و با اختیار لازم در پارسیان امری ضروریست.

 

بابک پارسا ///