د. مرداد ۲۴ام, ۱۴۰۱

دیدار مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان با رئیس کل دادگستری استان هرمزگان

1 دقیقه خوانده شده

این نشست در دفتر مدیرکل دادگستری استان هرمزگان با حضور ، معاون فنی وروسای ادارات محیط زیست دریایی ، حراست ، بارزسی و روابط عمومی این اداره کل انجام شد

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون

در این دیدار مدیرکل محیط زیست هرمزگان  ضمن تبریک هفته قوه قضاییه وگرامیداشت یادو خاطره شهدای هفتم تیرماه در ابتدای سخنان خود بر اهمیت حفاظت از محیط زیست و لزوم حمایت دستگاه قضا جهت حفاظت موثر و بهتر از این موهبت خدادادی تاکید کرد وی در ادامه  ، افزایش هر چه بیشتر  تعاملات بین ادارات محیط زیست استان  و دستگاه قضایی در جهت پیشبرد اهداف سازمانی وحفاظت هر چه بهتر محیط زیست استان خواستار شد..

مسیحی تازیانی ایجاد شعب ویژه محیط زیست در استان، صدور احکام بازدارنده از جمله جرائم سنگین و نیز ابطال مجوز اسلحه هایی که شکار غیر مجازمی نمایند، رسیدگی خارج از نوبت به پرونده های زیست محیطی و نیز صدور احکام سبز را از نمونه های تعامل و همکاری دستگاه قضا با مجموعه محیط زیست در استان را در این دیدار  عنوان کرد و اظهار امیدواری کرد با تقویت این همکاریها شاهد کاهش هر چه بیشتر جرائم زیست محیطی در استان باشیم..

در این دیدار صالحی رئیس کل دادگستری هرمزگان  گفت: دادگستری استان همواره کما فی السابق همراه حفاظت محیط زیست خواهد بود و تلاش خواهد کرد تا با تخریب‌کنندگانی که به محیط زیست آسیب می‌رسانند برخورد جدی انجام داده و آنها را بر اساس قانون مجازات کند . وی با مهم خواندن امر پیشگیری در تخلفات زیستی بر حمایت همه جانبه دستگاهها از محیط زیست استان  تاکید کرد. وی خاطر نشان کرد :  برای حفاظت و حراست از محیط زیست، دادگستری استان  حمایت‌ها و همکاری‌های لازم و قانونی را با محیط زیست انجام خواهد داد تا از اقدامات متخلفان در این حوزه جلوگیری شود.

صالحی در سخنان پایانی خود بر اهتمام همگانی در رفع معضلات زیست محیطی اطلاع رسانی صحیح در خصوص مسائل زیست محیطی   ، فرهنگ سازی و آموزشهای زیست محیطی درجهت  کاهش جرائم زیست محیطی تاکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *