دیدار مردمی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون برگزاری در دیدار مردمی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با محوریت شهروندمداری و پاسخگویی/۷۳ نفر از مراجعین دستگاه قضایی مطالبات خود را مطرح نمودند رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در جریان برگزاری بیست و دومین دیدار مردمی خود در سال ۱۳۹۷ ، به مطالبات مطرح شده از سوی ۷۳ […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون برگزاری در دیدار مردمی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با محوریت شهروندمداری و پاسخگویی/۷۳ نفر از مراجعین دستگاه قضایی مطالبات خود را مطرح نمودند

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در جریان برگزاری بیست و دومین دیدار مردمی خود در سال ۱۳۹۷ ، به مطالبات مطرح شده از سوی ۷۳ نفر از مراجعین دستگاه قضایی رسیدگی کرد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان هرمزگان ، در راستای صیانت از حقوق شهروندی و به منظور پاسخگویی به مطالبات مردم ، بیست و دومین دیدار مردمی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در سال ۱۳۹۷ برگزار شد و حجت الاسلام والمسلمین اکبری با ۷۳ نفر از مراجعین دستگاه قضایی استان دیدار و گفت‌وگو کرد.

در جریان برگزاری این دیدار که معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان نیز حضور داشت، حجت الاسلام والمسلمین اکبری پس از بررسی هر یک از درخواست‌های مطرح شده، به منظور پیگیری و رفع مشکلات مراجعین، دستورات لازم را صادر کرد.

بر اساس این گزارش ، از مجموع ۷۳ پرونده رسیدگی شده از سوی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان  ۴۱ پرونده با موضوع حقوقی و ۳۲ پرونده با موضوع کیفری به صورت حضوری بررسی شد.

گفتنی است :جلسات دیدار مردمی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در راستای عمل به سیاست های راهبردی قوه قضائیه ،صیانت از حقوق شهروندی ،اجرای طرح تکریم ارباب رجوع و اعمال نظارت بر رسیدگی شایسته به امور اداری و قضایی شهروندان در روزهای سه شنبه هر هفته برگزار می گردد.
“بابک پارسا”