رئال مادرید، فاتح سوپرجام اسپانیا شد

خبرگزاری تسنیم: تیم فوتبال رئال مادرید با برتری در ضربات پنالتی بازی نهایی سوپرجام اسپانیا مقابل اتلتیکومادرید، فاتح این جام شد. در بازی نهایی اولین دوره رقابت‌ها سوپر جام اسپانیا به شیوه جدید که مانند ۲ جدال نیمه‌نهایی در شهر جده در کشور عربستان انجام گرفت، ۲ تیم پس از یک بازی متعادل در ۹۰ […]

خبرگزاری تسنیم: تیم فوتبال رئال مادرید با برتری در ضربات پنالتی بازی نهایی سوپرجام اسپانیا مقابل اتلتیکومادرید، فاتح این جام شد.

در بازی نهایی اولین دوره رقابت‌ها سوپر جام اسپانیا به شیوه جدید که مانند ۲ جدال نیمه‌نهایی در شهر جده در کشور عربستان انجام گرفت، ۲ تیم پس از یک بازی متعادل در ۹۰ دقیقه به تساوی بدون گل رضایت دادند. در ۲ وقت ۱۵ دقیقه‌ای هم درخشش دروازه‌بانان و کم دقتی مهاجمان مانع گلزنی شد.

اتفاق مهم در دقیقه ۱۱۵ رخ داد؛ زمانی که والورده در حالت تک به تک شدن موراتا با سنگربان رئال مادرید، این بازیکن را با خطا متوقف کرد و با کارت قرمز مستقیم از بازی بیرون رفت.

در نهایت جدال به ضربات پنالتی کشیده شد. در این مقطع رئال مادرید به برتری ۴ – یک رسید. ضربات رئال توسط کارواخال، رودریگو، مودریچ و راموس به گل تبدیل شد.

تنها ضربه اتلتیکویی‌ها به وسیله تریپیر به تور چسبید و سائول و لمار پنالتی خودشان را خراب کردند تا رئال در نهایت برای یازدهمین بار (اولین بار از سال ۲۰۱۷) فاتح سوپر جام اسپانیا شود.