رئیس کل دادگستری استان هرمزگان : قضات بازنشسته سند افتخار دستگاه قضایی هستند

حجت الاسلام والمسلمین اکبری با قدردانی از زحمات قضات بازنشسته دادگستری استان هرمزگان ، این پیشکسوتان را سرمایه های معنوی و سند افتخاری برای دستگاه قضایی برشمرد. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون  ، آئین تجلیل ازدو تن از قضات بازنشسته دستگاه قضایی استان با حضور رئیس کل دادگستری استان هرمزگان ، معاونین دادگستری و قضات […]

حجت الاسلام والمسلمین اکبری با قدردانی از زحمات قضات بازنشسته دادگستری استان هرمزگان ، این پیشکسوتان را سرمایه های معنوی و سند افتخاری برای دستگاه قضایی برشمرد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون  ، آئین تجلیل ازدو تن از قضات بازنشسته دستگاه قضایی استان با حضور رئیس کل دادگستری استان هرمزگان ، معاونین دادگستری و قضات محاکم تجدیدنظر استان برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین اکبری در جریان برگزاری این مراسم ، با قدردانی از زحمات قضات بازنشسته دادگستری استان هرمزگان ، این پیشکسوتان را سرمایه های معنوی و سند افتخاری برای دستگاه قضایی برشمرد.
وی با بیان این مطلب که تقوای الهی معیار سعادتمندی انسان است ، خاطرنشان کرد: حجم فعالیت های گسترده و تلاش های صورت گرفته در مجموعه دستگاه قضایی ، مجهادتی بزرگ و از مصادیق تقوای الهی است که از اجر و منزلت والایی برخوردار است.
حجت الاسلام والمسلمین اکبری همچنین با اشاره به اینکه تقوا در عملکرد و مراقبت نفس ؛مهمترین شاخص های قضاوت اسلامی و بسترساز جلب رضایتمندی مردم است ،تصریح کرد: قضات گرانقدری که امروز به افتخار بازنشستگی نائل آمدند ، افراد ارزشمندی هستند که در سایه تقوای الهی و مراقبت نفس ، موفق گردیدند ضمن دوری از هرگونه خطا و لغزش و پس از سی سال مجاهدت و تلاش ثمربخش در راه خدمت به مردم ، این آزمون خطیر را با موفقیت به سرانجام مقصود رسانند .
شایان ذکر است: در پایان این مراسم با اهداء لوح سپاس توسط رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از تلاش های صادقانه سید محمد موسوی و محمد مشایخی ، دو تن از قضات بازنشسته محاکم تجدیدنظر استان تجلیل شد.

WhatsApp Image 2018 12 23 at 11.31.54WhatsApp Image 2018 12 23 at 11.32.06“بابک پارسا”