رئیس کل دادگستری استان هرمزگان : کشف یک تن مواد مخدر در پارسیان

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: طی عملیات ضربتی سربازان گمنام امام زمان (عج) در شهرستان پارسیان ، یک تن مواد مخدر کشف و ضبط شد. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان اظهار داشت: مقابله با سوداگران مرگ در مناطق مختلف استان هرمزگان به صورت خستگی ناپذیر […]

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: طی عملیات ضربتی سربازان گمنام امام زمان (عج) در شهرستان پارسیان ، یک تن مواد مخدر کشف و ضبط شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان اظهار داشت: مقابله با سوداگران مرگ در مناطق مختلف استان هرمزگان به صورت خستگی ناپذیر ادامه دارد که در یکی از این عملیات‌ها سربازان گمنام امام زمان (عج)موفق شدند یک تن مواد مخدر را در شهرستان پارسیان کشف و ضبط کنند.

وی در تشریح جزئیات این عملیات افزود: در پی دریافت اخبار و اطلاعاتی مبنی بر اینکه قاچاقچیان؛ محموله‌های مواد مخدر را از مسیر دریا و با استفاده از قایق‌های تندرو وارد این شهرستان می‌کنند، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار دستگاه قضایی استان هرمزگان قرار گرفت.

این مقام قضایی خاطرنشان کرد: در جریان یک عملیات ضربتی ، حافظان حریم امنیت در شهرستان پارسیان با کار اطلاعاتی دقیق، موفق شدند هزار کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را در سواحل غربی این شهرستان کشف و ضبط نمایند و اقدامات قانونی جهت تعقیب عوامل اصلی و مجازات آنها همچنان ادامه دارد .

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در پایان با هشدار به قاچاقچیان مواد مخدر خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی با توسل به اقدامات پیشگیرانه و برخورد قاطع و بدون اغماض، در مسیر مبارزه بی‌امان با بلای خانمان‌سوز مواد مخدر از هیچ کوششی فروگذار نخواهد شد و در راستای عمل به وظایف قانونی عرصه را بر سوداگران مرگ تنگ خواهد کرد.

“بابک پارسا”